Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rick and Morty, God of War Ragnarok Reklamı Yaptı!

Uzun zamandır beklenen God of War: Ragnarok'un çıkış tarihine çok az kaldı. Bu vesileyle Sony, giderek daha ilginç reklam kampanyalarına imza atmaya başladı.

God of War Ragnarok‘un Rick and Morty ile ortak noktası nedir? İlk bakışta, çok bir ortak nokta göremiyoruz ancak Sony Interactive Entertainment’ın Adult Swim ile yaptığı işbirliği sayesinde, iki yapım tek bir yapım haline geldi. Japon şirketi, yaklaşmakta olan PlayStation oyununun reklamını yapmak için Dan Harmon ve Justin Roiland’ın ikonik animasyonunu kullanmaya karar verdi.

YouTube’daki resmi Adult Swim kanalında, Rick ve Morty‘nin kendi tarzlarında Kratos ve oğlu Atreus’un maceralarının yaklaşmakta olan bölümünün piyasaya çıkışını hatırlattığı yaklaşık 50 saniyelik bir video yayınlandı. Reklam videosuda, Rick’in kafasını tıraş ettiğini ve yüzünü çok farklı bir şekilde boyadığını, ardından Morty’yi Atreus ile karşılaştırdığını, ona selam verdiğini ve arkadaşıyla başka bir epik maceraya çıktığını görüyoruz.

Rick and Morty x God of War Ragnarok Tanıtımı

Rick and Morty

Sonunda, her iki kahraman da Sanchez’in Kratos ve Atreus’un İskandinav dünyasındaki ilk macerası boyunca çok iyi tanıdığımız güçlü bir balta olan Leviathan’ı bulduğu God of War dünyasında sona eriyor. Peki videoda başka neler oluyor? Topluluktan gelen olumlu geri bildirimlere göre, aşağıdaki kısa videoyu izlemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Bunun Sony ve Rick and Morty yayıncısı Adult Swim arasındaki bu tür ilk işbirliği olmadığını da belirtelim. Sonuçta, 2020’nin sonunda Rick ve Morty, topluluğu PlayStation 5 konsolları satın almaya teşvik etmişti. Son olarak God of War Ragnarok’un bu yıl 9 Kasım’da yalnızca PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarına çıkış yapacağını da hatırlatalım.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X