Revelation Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.1

Kullanıcı

Revelation Online’ın Imperial Wars Güncellemesi Açıklandı

Revelation Online’da artık sunucular arasında da savaş yaşanacak.

Revelation Online için sıradaki büyük güncelleme olan Imperial War bugün duyuruldu. Yeni güncellemeyle birlikte oyuna sunucular arası PvP mücadeleleri eklenecek. Ayrıca oyuncular sadece kendi sunucusu adına savaşmanın yanı sıra, paralı askerler kiralayabilecek ve kendileri adına savaştırabilecek.

Revelation Online’ın sıradaki güncellemesi çeşitli rekabetçi elementler barındıracak. Bunlardan en çok dikkat çekeni güncellemeye adını da veren Imperial Wars oluyor. Bu savaşlar bir hafta boyunca sürecek ve battlegroundlardaki PvP kısıtlamalarının ötesine çıkılacak. Bunun yerine sunucular karşı karşıya gelecek ve farklı sunuculardaki oyuncular birbirleriyle mücadele edecekler.

Savaşlarda sınıfınıza odaklanmanız gerekecek, iyileştirme ve hasar verme saldırılarınızı geliştirmek için çabalayacaksınız. Aynı zamanda Imperial Wars için Mercenary adlı paralı askerler tutabilecek ve bunları savaş alanında kullanabileceksiniz. Fakat sadakat beklemeyin çünkü bu tip dövüşçüler kim daha yüksek öderse onlar için savaşır!

Ayrıca Revelation Online’a yeni soul skill sistemi de ekleniyor ve bunlnla hem rünlerinizi, hem de rozetlerinizi geliştirebilecek, daha iyi hâle getirebileceksiniz.

Revelation Online – Imperial Wars güncellemesinin net çıkış tarihine dair bir açıklama yapılmadı fakat My.com ‘Çok yakında’ olacağının sözünü veriyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>