Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Return to Monkey Island Oynanış Videosu Yayınlandı

Return to Monkey Island oynanış videosu ile diyalog seçeneklerini ve yeni karakter Judge Plank'ı görme şansı yakaladık.

Yaratıcı Ron Gilbert, yakında çıkacak olan Return to Monkey Island‘dan yeni bir oynanış videosu yayınladı. Videoda, oyun içi diyalog seçenekleri mekaniğini ilk kez görüyoruz (Stan ile sohbet ettiğinizde Return to Monkey Island web sitesinde de görebilirsiniz) ve yeni karakterimiz Judge Plank ile tanışıyoruz.

Video, kahraman Guybrush Threepwood’un karla kaplı ve tropik bir caddeden uzak bir yolda ilerlediğini göstererek başlıyor. Bu buz sarkıtları ciddi bir hasar verebilecek gibi görünüyor. Neyse ki, Guybrush çok geçmeden içeri giriyor ve Judge Plank ile yüz yüze geliyor. Burasının bir mahkeme salonu olduğunu da belirtelim.

Return to Monkey Island Oynanış Videosu

Return to Monkey Island

Daha sonra ortaya çıkan şey ise korsan kahramanımız ile oldukça çılgın tokmak vuruşlarını içeren uzun yüzlü yargıç arasında bir ileri geri giden sohbet oluyor. Aşağıda kendiniz görebilirsiniz. Return to Monkey Island’ın çıkış tarihi için henüz kesin bir tarihimiz yok ancak bu yıl içinde çıkış yapacağını biliyoruz. Piyasaya sürüldüğünde, ilk önce Nintendo Switch’e özel olarak gelecek.

PC sahipleri ise endişelenmesin, Return to Monkey Island Switch ile birlikte PC’de de satışa sunulacak. Şu anda bildiğimiz tek çıkış tarihi 2022, yani oyunun yaz aylarında mı yoksa kış aylarında mı çıkış yapacağını bilmiyoruz. Bu oyun serisine hiç aşina değilseniz, bir dönemin en popüler türü olan macera oyunlarının en ünlü serilerinden bir tanesi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.