Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Respawn Entertainment, Apex Legends Gelişimine Odaklanmak İçin Vancouver Stüdyosunu Açtı

Respawn Entertainment, Vancouver'da yeni bir stüdyo açtı.

Apex Legends geliştiricisi Respawn Entertainment, popüler battle royale shooter oyunundaki gelişimi hızlandırmak için Vancouver‘da yeni bir stüdyo açtı. Geliştirici buradaki stüdyo’da oyuna daha fazla odaklanmak istiyor.

Respawn Entertainment Apex Legends Gelişimine Odaklanmak İçin Vancouver Stüdyosunu Açtı 1

GamesIndustry.biz’in haberine göre, Kanada stüdyosu şirketin mevcut California ofisinin yanında duracak ve operasyon başkanı Henry Lee ve takım direktörü Steven Ferreira tarafından yönetilecek. Lee, ikinci stüdyoda California ekibine destek olacak, Respawn’a daha geniş bir yetenek yelpazesine erişim hakkı tanıyacak ve şirketin Apex desteğini artırmasına yardımcı olacağını açıkladı.

Respawn Entertainment konuyla ilgili “Zaten çok sayıda yenilik var. Sorun şu ki, istediğimiz tüm yenilikleri yapamayız” diyorlar. “Hangileri ile devam edileceğini ve hangilerinin oyun için en iyisi olduğuna karar verebilmek için, Vancouver’da bir takım kurmak sadece oyuna daha fazlasını getirmemize yardımcı olacak.” diyor.

Şirket devam ettiği açıklamasında “Seriyi nereye götürmek istediğimiz konusunda uzun vadeli bir görüşe sahibiz ve EA, seriyi inşa etmek için bu uzun vadeli görüşü destekliyor.” ” Mesela FIFA gibi bir oyun bir gecede ortaya çıkıp bu konuma gelmedi. Başka bir örnek daha verecek olursam, Call of Duty serisi bir günde bu hale gelmedi, sıkıntılı gelişim süreçlerinden geçerek istikrarı yakaladıklarında dünyanın önde gelen oyun serileri haline dönüştü” diyor.

Respawn “Oraya ulaşmak zaman aldı, bu yüzden bu gerçekçi uzun vadeli bir görüşe sahibiz ve EA’nın desteğini ve baskı eksikliğini takdir ediyorum.” dedi.

Bakalım önümüzde ki dönemlerde Apex Legends için ne gibi değişiklikler olacak, bekleyip göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.