Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil’ın Sağlık Spreyleri Gerçek Oldu!

Resident Evil serisinde hayatımızı kurtaran sağlık spreyleri ile kokteyl yapmak ister misiniz? Artık yapabilirsiniz ancak fiyatı oldukça tuzlu.

Resident Evil sağlık spreyleri, zombilere hayatımızı çokça kurtardı. Capcom korku oyununda topallarken, bir anda bu sıvılardan içerek iyileşmenin tadı bir başka. Yeşil, kırmızı, mavi ve sarı bitkilerle RPD ve Spencer Malikanesi’nin dehşetinden sağ çıkmak için ihtiyacınız olan tek şey sağlık spreyleriydi.

Peki, keşke bu sağlık spreyleri gerçek hayatta da olsa dediniz mi? Bir kez olsun aklınızdan geçmiştir. Resident Evil 4 çıkış tarihini beklerken ve bir kez daha Leon Kennedy olarak maceralarımıza devam etmeden önce, 215 dolar karşılığında bu spreylere sahip olabilirsiniz. Daha önce Nintendo’nun Animal Crossing isimli oyunu ile işbirliğiyle ünlü olan mal ve içecek şirketi GameFlavor, RE First-Aid Drink Collector’s Box‘ı duyurdu.

Resident Evil’a Özel İçecek Kutusu

Resident Evil'ın Sağlık Spreyleri Gerçek Oldu!

Resident Evil ürün kutusunun aynısı, ahşap ve metal tarzı büyük bir sandık içinde sunulan bu yeni kit, her biri bir salatalık, misket limonu ve nane aromalı içecek içeren on adet ilk yardım sprey kutusu ile birlikte gelecek. Ayrıca, size bir kapak ve ağızlık da verilecek, böylece o lezzetli ilk yardım suyunu yudumlamayı bitirdiğinizde, teneke kutulardan birini aslına sadık görünen iyileştirici bir spreye dönüştürebileceksiniz.

Kutuda ayrıca oyuna göre farklı renkte bir bitki tozu içeren dört adet mürekkep şerit kutusu bulunacak. Bunları çeşitli alkolsüz kokteylleri karıştırmak için kullanabileceksiniz ve Koleksiyoncu Kutusu denemek için dört farklı tarif kartı ile birlikte gelecek. Ayrıca beraberinde bir sanat kitabı ve ayrıca bir özgünlük sertifikası da bulunacak.

Koleksiyoncu Kutusu, 215 dolar karşılığında satışa sunulacak ancak satışlar bu yılın 3. çeyreğine kadar başlamayacak, bu nedenle Temmuz ve Eylül ayları arasında bir noktada satışa sunulacak ancak ön siparişler şu anda mevcut ve sınırlı bir çalışmanın parçası olarak yalnızca 4.750 kutu mevcut olduğundan hızlı hareket etmeniz gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.