Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil Yönetmeninden Monster Hunter Filmi Geliyor

Yeni ortaya çıkan Monster Hunter filminde başrolde Milla Jovovich olacak.

Bugün çıkan haberlere göre şu sıralar yeni Monster Hunter filmi için çalışmalar sürüyor. Oyuncular bu durumdan ötürü heyecanlanırken, Monster Hunter filminin yönetmenliğini Resident Evil filmleriyle tanınan Paul W.S. Anderson gerçekleştirecek ve bir kez daha Milli Jovovich ile çalışacak.

Resident Evil Yönetmeninden Monster Hunter Filmi Geliyor 1

 

Capcom yapımı bir diğer film olan Resident Evil da uzun yıllar önce sinemaya uyarlanmış, yönetmenliğini Paul W.S. Anderson üstlenmişti. Filmin daha sonra pek çok devam yapımı da gelirken, başrolde ise güzel oyuncu Milla Jovovich yer alıyordu. Görünüşe göre Paul W.S. Anderson ile Milla Jovovich ikilisi bir kez daha Monster Hunter’ın filmi için bir araya gelecekler.

Variety’e göre Monster Hunter filmi için 60 milyon dolarlık bir bütçe belirlendi ve filmin çekimleri de önümüzdeki Eylül ayında başlayacak. Çekimler Güney Afrika’nın Cape Town şehrinde yapılacak.

Bunlar dışında ise Monster Hunter filmiyle ilgili başka bir ayrıntı paylaşılmadı. Örneğin filmin ne hakkında olacağını ya da video oyunlarından nasıl adapte edileceğini henüz bilmiyoruz. Bakalım Monster Hunter filmi de Resident Evil kadar gişe yapabilecek mi?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.