Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil Welcome to Raccoon City Ertelendi: İşte Yeni Vizyon Tarihi

Sony Pictures, yeni Resident Evil filmi Welcome to Raccoon City’nin ertelendiğini açıkladı. Daha önce 3 Eylül 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanan yapım, 24 Kasım’a kaydırıldı.

Capcom’un ikonik korku oyunu serisi Resident Evil, farklı karakterler ve olay örgüsü ile yeniden beyaz perdeye uyarlanıyor. Merakla beklenen projenin ismini ve vizyon tarihini geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık, ancak bugün Sony Pictures tarafından yapılan açıklamada, Resident Evil Welcome to Raccoon City filminin ertelendiği bildirildi.

Daha önce 3 Eylül 2021 tarihinde gösterime gireceği duyurulan yapım, yeni bir rötarla karşılaşmadığı takdirde 24 Kasım’da izleyicilerle buluşacak. Geçtiğimiz gün de, Mortal Kombat ve Venom 2: Let There Be Carnage filmlerinin bir hafta ertelendiği haberini almıştık.

Resident Evil Welcome to Raccoon City

Welcome to Raccoon City’nin, Marvel Sinematik Evreni (MCU) filmi Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ile çakışmasını engellemek için tarih değişikliğine giden Sony, odak noktasının sadece yeni Resident Evil filminde olmasını istiyor.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Johannes Roberts’ın yapacağı Resident Evil Welcome to Raccoon City, ikonik oyun serisinin birinci ve ikinci halkalarından bazı mekanlara sahip olacak. Geçtiğimiz günlerde IGN ile konuşan Roberts, film üzerinden çalışırken Resident Evil 2 Remake’ten çok fazla ilham aldıklarını söylemişti.

yeni resident evil filmi

Resident Evil Welcome to Raccoon City’de Claire Redfield’ı Kaya Scodelario, Chris Redfield’ı Robbie Amell, Jill Valentine’i Hannah John-Kamen ve Leon S. Kennedy’i Avan Jogia canlandıracak.

Öte yandan Resident Evil evreni, hiç olmadığı kadar hareketli bir dönemden geçiyor. İkonik korku serisinin yeni oyunu Resident Evil Village mayıs ayında çıkış yapacak. Netflix’in geliştirdiği Resident Evil animasyonu Infinite Darkness ise bu yıl içinde izleyicilerle buluşacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.