Resident Evil Village PC Demo’da Zamanlayıcı Nasıl Sıfırlanır?

Resident Evil Village PC Demosu için 60 dakikalık zamanlayıcı sınırını kaldırmanın bir yolu bulundu.

Capcom, Resident Evil Village için PC demosunu yayınladı ve daha önce bildirdiğimiz gibi, bir zamanlayıcı ile birlikte geliyor. Bu demo, PC oyuncularının 60 dakika boyunca oynamasına izin veriyor. Neyse ki, zamanlayıcıyı sıfırlamanın bir yolu var.

Resident Evil Village

Resident Evil Village’ın demosunun yayınlanması ile birlikte PC oyuncuları oyunu indirip 60 dakika boyunca oynayabiliyorlar. Ancak 60 dakikanın sonunda yeniden oyuna giremiyorsunuz çünkü Capcom bu şekilde ayarlamış. Ancak ortaya çıkan yeni bir yöntem ile birlikte bu zamanlayıcıyı sıfırlayabilmek mümkün. Zamanlayıcıyı sıfırlamak için bu kılavuzu izlemeniz gerekir. Temel olarak, yerel kaydetme dosyalarınızı silmeniz, demo için Steam Cloud’u devre dışı bırakmanız ve Steam SAM’i indirmeniz gerekir. Tüm aşağıdaki yönergeleri izledikten sonra zamanlayıcı sıfırlanacak ve devamında yeniden oyunu oynayabileceksiniz.

  • Resident Evil Village Demosu için Steam Cloud’u devre dışı bırakın.
  • Steam SAM’ı (Steam Achievement Manager) indirin.
  • Yerel Kayıt Dosyalarını Silin – D:\Steam\userdata\<YOUR STEAM ID>\1541780\remote\win64_save\
  • Steam SAM’i başlatın
  • RE8 Demosunu Seçin
  • Başarıları ve İstatistikleri kaldırın, onaylayın.

Önümüzdeki birkaç gün içinde zamanlayıcıyı tamamen kaldıracak bir mod olacağından oldukça eminim.

Son olarak oyun 7 Mayıs 2021 tarihinde resmi olarak piyasaya sürülecek ve yeni Resident Evil oyunumuza kavuşmuş olacağız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol