Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil Village DLC Paketi Geliştirilme Aşamasında!

Capcom, E3 2021 sunumu sırasında Resident Evil Village için yayınlanacak bir DLC paketi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Çevrimiçi sunumlarla devam eden E3 2021’de sahne alan Capcom, Resident Evil hayranları için müjdeli bir haber paylaştı. Japon video oyun devi, Resident Evil Village DLC paketinin geliştirilme aşamasında olduğunu açıkladı.

DLC’nin oyunun hikayesini devam ettireceğini söyleyen Capcom, geri kalan tüm detayların daha sonra paylaşılacağını belirtti.

Resident Evil Village DLC

İkonik korku serisinin bir önceki oyunu olan Resident Evil 7: Biohazard için başlangıçta iki hikaye genişlemesi yayınlanmıştı: Not a Hero ve End of Zoe. Resident Evil Village benzer bir yol haritası izlerse, kahramanımız Ethan Winters‘ın köyde geçirdiği süre boyunca farklı karakterleri keşfederek yeni maceralar yaşadığını görebiliriz.

Bunun yanı sıra Resident Evil Village DLC için ortaya atılan iddialardan biri ise Chris Redfield ile ilgili. Teoriye göre genişleme paketinde Resident Evil 7’nin her iki DLC’sinde de bulunan karakteri yönlendirme şansına sahip olacağız. Fakat Capcom’dan herhangi bir detay gelmediği için bu noktada söylediğimiz her şey spekülasyondan öteye geçemiyor.

Capcom Resident Evil Village genişleme paketi

Mayıs ayında ikonik korku serisi Resident Evil’ın sekizinci oyunu Village’ı piyasaya süren şirket, bir aydan kısa bir süre içinde tüm platformlarda 4 milyon satış rakamına ulaşmayı başarmıştı.

Bu arada aynı sunum sırasında çevrimiçi çok oyunculu Resident Evil Re:Verse’ün temmuz ayında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında piyasaya sürüleceği bilgisi de paylaşıldı.

Resident Evil Village DLC hakkında yeni detaylar ortaya çıkması halinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. En güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.