Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil ReVerse Lansman Fragmanı Yayınlandı

Capcom, 24 Ekim'de çıkış yapacak olan olan çok oyunculu oyunu Resident Evil Re:Verse için erken erişim dönemiyle ilgili ayrıntıları açıkladı.

Capcom, çok oyunculu oyunu Resident Evil ReVerse‘ün kısa süreli erken erişim sürecince tüm çok oyunculu özellikleri içereceğini ve 24 Ekim’den 26 Ekim’e kadar erken erişim dönemini başlatacağını duyurdu. Tam sürüm ise 28 Ekim’de çıkış yapacak. Bilmeyenler için ReVerse, Dead by Daylight’tan alışık olduğumuz oynanış yapısını Resident Evil evrenine taşıyacak.

Resident Evil ReVerse için yeni fragman, bir süredir merakla beklenen oyunun tüm özelliklerini sergiledi. Fragmandan da anlaşılacağı gibi, görseller oldukça önemli bir seviyeye getirildi. Daha önce grafikleri yüzünden bolca eleştirilen oyun kısa süreli bir erteleme yaşadı ve grafik konusunda büyük bir güncelleme alarak oyuncuların karşısına yeniden çıktı.

Resident Evil ReVerse Lansman Fragmanı

Resident Evil ReVerse

Resident Evil ReVerse, herhangi bir platformda Resident Evil Village sahipleri için ücretsiz olacak. Çok oyunculu oyun, platformlardaki oyuncuların birbirleriyle oynamasına izin veren çapraz oyun özelliğine sahip olacak. Aslen bir süre önce piyasaya sürülmesi planlanan Resident Evil Re:Verse, 28 Ekim çıkış tarihine kadar birkaç kez ertelendi. Oyun, yol boyunca bir dizi beta dönemi ile uzun bir geliştirme döneminden geçti.

Resident Evil ReVerse, bir oyuncu öldürüldükten sonra kısa bir süre için serinin ikonik biyolojik silah düşmanlarından birine dönüşeceği benzersiz Resident Evil ayrıcalığına sahip altı oyuncuya kadar çok oyunculu bir PvP oyun modu olacak.

yun, karakterler, silahlar ve RPD gibi konumlar da dahil olmak üzere RE Engine tarafından oluşturulan en son Resident Evil oyunlarından birçok varlığı yeniden kullanacak ancak bu konumlar uygun çok oyunculu haritalar haline gelmek için Re Verse’de büyütülecek

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.