Resident Evil 4 Remake, Hikaye İçeriğini Ve Alanlarını Genişletecek

Güvenilir bir leaker olan Dust Golem, resmi Twitter hesabı üzerinden son paylaştığı gönderide Resident Evil 4 Remake hakkında bilgiler verdi. Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Nisan 2020 tarihinde şu anda geliştirilmekte olan Resident Evil 4 Remake‘in haberini yapmıştık. Resident Evil 4 Remake yakında çıkmayacak olsa da, güvenilir bir leaker olan Dusk Golem bu konuda bazı küçük detaylar paylaştı.

Dusk Golem’e göre, Resident Evil 4 Remake bazı hikaye ve seviye alanlarını genişletecek. Dusk Golem, Dr. Salvador‘un anlaşmasına işaret etti, böylece oyuncular oyunun hikayesinde ve kapsamında bir değişiklik bekleyebilirler.

Şimdi daha önce de söylediğimiz gibi, Resident Evil 4 Remake’in çıkış yapması biraz zaman alacak. Dusk Golem, oyunun çok erken sızdırıldığını iddia ediyor. Dahası, 2022 veya 2023’te çıkacağını tahmin ediyor. Doğal olarak, bu bir yeni nesil Resident Evil oyunu olacak.

Resident Evil 4 Remake, Mikami’nin nimetine sahip ve M-Two’nun geliştirme ekibi tarafından yapılmakta. Ayrıca geliştirme ekibi Resident Evil 3 Remake’i yöneten ekipten daha büyük. Yani kısacası, evet bu bir remake oyunu ancak oldukça büyük bir remake oyunu olacak.

Ama en nihayetinde işlerin değişebileceğini unutmayın. Sonuçta, bu oyun iki veya üç yıl sonra çıkacak. Capcom şimdi Resident Evil 8’i tanıtmaya / reklam vermeye odaklanacağından, yakın zamanda resmi bir duyuru beklemeyin. Yine de, Dusk Golem geçmişte çok sayıda Resident Evil oyunu sızdırdı, bu yüzden söylediklerine güvenebiliriz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol