Resident Evil 2’nin Demosu 1 Milyondan Fazla Oyuncu Tarafından Oynanıyor!

Resident Evil 2'nin demosu sınırsız oynanabiliyor.

25 Ocak’ta konsol ve bilgisayar platformuna çıkış yapacak olan Resident Evil 2, şu sıralar demosu ile sürekli gündeme geliyor.

11 Ocak’ta bilgisayar ve konsol platformunda demo olarak yayınlanan Resident Evil 2, demo sürümde 30 dakikalık bir oynanışa sahip. 31 Ocak’a kadar demo sürüm ücretsiz olarak bilgisayar ve konsol platformunda oynanabilecek. Ancak 31 Ocak’tan sonra demo yayından kaldırılacak. 2019’ın sabırsızlıkla beklenen oyunlarından birisi olan yapım, demo sürüm ile 1 milyon barajını aştı. Bilgisayar ve konsol platformunda 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan demo sürüm ayrıca kırıldı. Demo sürümü sınırsız bir şekilde oynamak isteyen oyuncular için yapmaları gereken işlemleri yazının sonunda adım adım anlatacağız.

The Game Awards’da duyurulan 10 oyundan birisi olan Resident Evil 2 Remake, Steam’de 209.00 TL olarak satılmaya devam ediliyor. Tek oyunculu olarak oynanabilen yapım, korku ve gerilim atmosferi ile oyuncuların beğenisini kazanıyor. Demo sürümde 1 milyon barajını aşan yapım, konsollar için tamamen yeniden tasarlanmış olarak yeniden karşımıza çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Resident Evil 2 Remake’in Demosunu Nasıl Sınırsız Oynarım?

1.Adım: Demoyu sınırsız oynayabilmeniz için bir Steam hesabına ihtiyacınız var. Bu Steam hesabı ile daha önce Resident Evil 2’nin demosu oynanmamış olması gerekiyor.

2.Adım: Demoyu Steam hesapları ile indirip bilgisayarlarına kuran oyuncular, buradan Trainer.zip içeriğini indirmeliler.

 3.Adım: Oyuncular Trainer’ı çalıştırarak demoyu diledikleri kadar oynayabilirler.

Dikkat: Demo sürümü sınırsız yapabilmeniz için mevcut olan Steam hesabı ile oyunu hiç oynamamış olmanız gerekiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol