Resident Evil 2 Remake’de Licker Adlı Yaratıklar Karşımıza Çıkacak!

Resident Evil 2 Remake'den yeni bir video daha geldi.

2019 yılında karşımıza çıkacak olan Resident Evil 2 Remake yeni bir video yayınladı. Yayınlanan video da Licker adlı yaratıklar karşımıza çıktı.

Tek oyunculu olarak oynayacağımız korku oyununda hikaye bazlı bir oynanış yer alacak. Hayatta kalma esaslı oynayacağımız yapım da karanlık içerisinde ilerlemeye çalışacağız. Özellikle çeşitli tehlikelere sahip olan binalarda oyuncular Licker adındaki yaratıklar ile karşı karşıya gelecek ve ölümle aralarında bir adım kalacak. Ses efektleri ile adeta zombileri andıran bu yaratıklar mutasyona uğramış insanlar gibi görünüyor.

Kolay kolay etkisiz hale getirilemeyen Licker’lar karanlık alanlarda bizlerin korkulu rüyası olacak. Bayan bir karakteri canlandıracağımız oyunda zengin bir hikaye yer alacak. Oyuncular bu hikaye de çeşitli tehlikeler ile karşı karşıya kalacak ve bu tehlikelerin üstesinden tek başımıza geleceğiz. Oyun içerisinde Licker’ların yanı sıra farklı yaratık türleri daha yer alacak. Bu yaratık türleri karanlık alanlarda beslenecek ve sese duyarlı olacaklar. Ses yaptığınız sürece onları uykularından uyandırmış olacaksınız. Bu süre zarfında da peşinizi hiç bırakmayacaklar.

Resident Evil 2 Remake, 25 Ocak 2019’da çıkış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol