Resident Evil 2 Remake Demosu Çıkar Çıkmaz Kırıldı

Resident Evil 2 Remake için yayınlanan hile programıyla 30 dakika sınırı kalkıyor.

Resident Evil 2 Remake’in PC demosu oyunculara sunuldu ve bilindiği gibi 30 dakika kısıtlaması vardı. Buna rağmen kısa süre içinde crack-trainer yayınlandı ve bu kısıtlama kaldırıldı. Bu yüzden de PC oyuncuları kırılmış sürümü yükleyerek Resident Evil 2 Remake demosunu süresiz oynamaya başladılar.

Bu crack işlemi basit mantıkla demodaki zamanlayıcıyı donduruyor. Aynı zamanda oyunculara sınırsız mermi, süper hız ve silahları yeniden doldurmadan kullanma özelliği de veriyor. Aslında bunun için crack de diyemeyiz çünkü trainer olarak yayınlandı. Yani bir nevi hile programı olarak da düşüneblirsiniz.

İlgilnenler buradan indirip deneyebilirler. Dosyayı tarattık ve herhangi bir virüs bulamadık. Yani problem yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

Talimatlara göre trainer programını başlattığınızda ve ardından Numpad 1 tuşuna bastığınızda demodaki süre devre dışı kalıyor. Bunu da oyunun ana menüsünde ya da demoyu oynarken yapmanız gerekiyor.

Capcom tarafından uzun süre önce duyurulan Resident Evil 2 Remake, oyuncular tarafından da merakla bekleniyordu. Klasik korku oyununun grafikleri ve kaplamaları baştan aşağı yenilenirken, orijinal Resident Evil 2’ye de sadık kalınmıştı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>