Remnant: From the Ashes Kıyamet Sonrasını Anlatan Bir Fragman Aldı!

Remnant: From the Ashes yeni videosunda nasıl hayatta kalacağımızı gösteriyor.

Çıkışına sadece 4 gün kalan Remnant: From the Ashes için geri sayımlar devam ederken oyunla ilgili yeni bir video daha gün yüzüne çıktı. 15 Ağustos’ta  yani dün yayınlanan yeni videoda kıyamet sonrası temalı görüntüler oyunculara gösterildi.

Aylar önce ön siparişlere çıkan ve 4 gün sonra yani 20 Ağustos’ta lansmana çıkacak olan Remnant: From the Ashes hem konsol hem de bilgisayar platformunda beklemeye devam ediyor. Günümüze kadar sık sık yeni ve güncel detaylar ile gündeme gelen yapım hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak oynanabiliyor. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan yapım yeni videosunda oyunculara kıyamet sonrasını gösterirken aynı zamanda oyunculara nasıl hayatta kalabileceklerini de hızlı bir şekilde gösteriyor.

Nasıl hayatta kalabileceğimiz konusunda oldukça bilgilendirici olan yeni video da oyunculara farklı zırh modelleri, farklı silah türleri, farklı tüfekler ve daha fazlası gösteriliyor. Dinamik olarak oluşturulan atmosferde mücadele edeceğimiz oyunda üç arkadaşımız ile koop olarak da oynayabilme fırsatı bizleri bekliyor olacak.

Remnant: From the Ashes 20 Ağustos’ta PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol