Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Remnant 2’nin İlk DLC’si The Awakened King Duyuruldu

Remnant 2'nin ilk genişleme paketi The Awakened King'in çıkış tarihini öğrendik. Deli Kral'ı konu alan DLC 2 hafta içinde çıkacak.

Türün en iyi temsilcilerinden olan Remnant 2, yakında piyasaya sürülecek olan birçok genişletme paketinin ilkini tanıttı. Gunfire Games, The Awakened King genişlemesinin bu yıl 14 Kasım‘da yayımlanacağını duyurdu. Genişletme paketi son derece karanlık bir tonda geçecek ve Deli Kral’a odaklanacak. Bu genişletme paketi ile deliliğe ve paranoyaya düşmüş olan Tek Gerçek Olan adlı kralın sırlarını keşfedeceğiz.

Bu deli hükümdarın kalesinin yanı sıra çok sayıda yeni zindan da keşfedeceğiz. The Awakened King ile birlikte oyuna yeni bir karakter arketipi olan “Ritüelci” de eklenecek. Ritüelci, düşmanlara olumsuz statüler sağlayarak savaşacak ve düşmanlarını zayıflatmaya odaklanan bir karakter olacak. Ayrıca yeni boss haricinde yeni düşman tipleriyle de karşılaşacağız ve birçok yeni silah, modifikasyon ve ekipmana da erişebileceğiz.

Remnant 2: The Awakened King Fiyatı

Remnant 2'nin İlk DLC'si The Awakened King Duyuruldu

The Awakened King’in fiyatı 9,99 Dolar olacak. DLC’nin Türkiye fiyatı belli değil ancak Steam zaten 20 Kasım itibarıyla USD para birimine geçecek. Remnant 2‘nin Ultimate sürümünü satın alanlar, DLC’ye hiçbir ek ücret ödemeden erişebilecek. İşte ek paketin öne çıkan ve tanıtılan özellikleri:

  • Zindanlar ve Bölgeler: Losomn diyarının derinliklerine inin ve zihni Root tarafından zehirlenen ve ona karşı çıkanlardan intikam almak için yola çıkan Tek Gerçek Olan hakkında yepyeni bir hikayeyi deneyimleyin.
  • Yeni Arketip – Ritüelci: Düşmanları cezalandırmak için durum etkilerinden yararlanan bu yeni Arketip, acı ve ıstırabın ustasıdır. DLC’nin çıkışıyla bu karakter hakkında daha fazlası açıklanacak.
  • Yeni Ekipman ve Silahlar: Losomn dünyasının bu daha ölümcül versiyonunda hayatta kalması için hayatta kalanınızı, muska ve yüzük gibi yeni ekipmanların yanı sıra bir dizi yeni silah ve modifikasyon arasından seçim yaparak donatın.
  • Yeni Boss ve Yaratıklar: Kaynağı bilinmeyen gizemli tehditler ve hayatta kalanlar, okyanusun derinliklerinden ortaya çıkacak ve sokaklarda dolaşarak tüm oyunculara yeni zorluklar getirecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.