Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Remnant 2 The Forgotten Kingdom Çıkış Tarihi Açıklandı

Zorlu bir yapıya sahip nişancı aksiyon oyunu Remnant 2 yeni ek paket geliyor. Ek hikayeler, yeni bir sınıf ve daha fazlası yer alıyor.

Yayıncılığını Arc Games ve geliştiriciliğini Gunfire Games’in üstlendiği Remnant 2 için yeni bir ek paket şu anda yolda açıklanan. Detaylara göre yeni paketle beraber ek içerikler, kozmetik ürünler, hikaye unsurları ve daha fazlası bize sunulacak. 23 Nisan tarihinde 10 dolarlık fiyat etiketi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan DLC ayrıca 25 dolarlık indirilebilir içerik paketinin bir parçası olarak da elde edilebilecek.

Unutulmuş krallığa adım atabileceğimiz ve yeni hikaye içerikleriyle beraber ilerleyebileceğimiz yapım oyuncuları ilgi çekici ortamlara götürmeye devam ediyor. İhanet ve ölümün kol gezdiği bu topraklarda yepyeni bir hikayede kendimizi bulabiliyor ve Yaesha dünyasındaki gizemli yeni bir bölgeyi keşfederek kayıp kabilenin sırlarını ortaya çıkarmak durumunda kalıyoruz.

Remnant 2 İçin Ek Hikayeler Yolda

Remnant 2 içerisinde bildiğiniz üzere farklı farklı sınıflar bulunuyor ve her sınıfın kendine özgü becerileri yer alıyor. Şimdi ise yeni bir sınıf The Invoker ek paket ile boy göstermeye hazırlanıyor. Yeni karakter sınıfı güçlü teçhizatlarla beraber donatılıyor, beklenmedik müttefiklerle tanıştırılıyor ve unutulmuş krallığa bir nebze de olsa barışı getirme konusunda katkı sağlamaya hazırlanıyor. Yeni tehditlerle yüzleşebileceğiniz ek paket oyuncuları memnun etmek istiyor.

Remnant II 2024 04 11 24 002

Oyuncular tarafından sevilen ve ana oyunun 50 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olduğu Remnant 2 şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve PC için mevcut durumda. Oyunun PC sürümü Steam ve Epic Games Store’dan elde edilebiliyor. Oyunun kullanıcı yorumlarına bakacak olursak çoğunlukla olumlu olduğunu belirtebiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.