Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Remnant 2, Steam’de CS:GO Hariç Tüm Oyunları Geride Bıraktı

Remnant 2, Steam en çok satanlar listesinde ikinciliği korumaya devam ederken oldukça yüksek bir eşzamanlı oyuncu sayısına ulaştı.

3 gün önce çıkış yapan Souls-like oyunu Remnant 2, başarılı bir lansmana imza attı ve kısa sürede Steam’de 14. sıraya yükseldi. Ardından Steam’in en çok satanlar listesinde ikinciliğe yükselen oyun, Counter Strike hariç tüm yapımları geride bırakmayı başardı. Bahsi geçen liste birim satışlardan değil, gelirlerden oluşuyor. Bu yüzden CS oynaması ücretsiz olmasına rağmen zirveyi hiçbir yapıma bırakmıyor.

Remnant 2, 83.792 eşzamanlı oyuncuya ulaştı ve oyuncu sayısı SteamDB’ye göre ilk oyunun iki katına denk geliyor. Şu anda incelemelerde çok olumlu dereceye sahip oyunun özellikle bu hafta sonu yeniden rekor kırması bekleniyor. Tabii ki olumlu eleştirilerin yanında oyuncuların değindiği bazı olumsuz noktalar da mevcut. Belirtilenlere göre oyunda bazı kararlılık sorunları var ve birçok oyuncu düşük performans ile karşılaşmış.

Remnant 2 Büyük Bir Kilometre Taşına Ulaştı

Remnant 2

Geliştirici Gunfire Games, bu eleştirileri gözardı etmedi ve tüm performans sorunlarını çözmek için çalışmalara devam ettiklerini açıkladı. Özellikle Trait sistemi ile yakından ilgilenildiğini belirten stüdyo, kısa sürede çökmeleri de halledeceklerinin garantisini verdi. Şu anda Steam’de oyunun Standart sürümü 685 TL, Deluxe Edition versiyonu 820 TL ve Ultimate Edition sürümü 959 TL.

Oyunun bu başarısı ile ilgili direktör Ben Gabbard: Remnant 2’yi 25 Temmuz’da piyasaya sürdük ve topluluktan gelen olumlu eleştiriler için minnettarız. Remnant 2’ye olan desteğiniz ve coşkunuz gerçekten ilham verici oldu. Hatalar ve aksaklıklarla karşılaşmanın sinir bozucu olabileceğini ve oyundaki heyecanınızı engelleyebileceğini biliyoruz. Bu sorunları inanılmaz derecede ciddiye alıyoruz ve ekibimiz bu sorunları mümkün olan en kısa sürede belirleyip ele almak için çalışıyor.” dedi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.