Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Remnant 2 İlk Haftadan Milyonlar Kulübüne Girdi!

Gearbox Publishing, 25 Temmuz'da PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapan yeni oyunu Remnant 2'nin ilk haftasında bir milyondan fazla kopya sattığını açıkladı.

Geliştiriciliğini Gunfire Games’in üstlendiği Remnant 2, 25 Temmuz’daki çıkışından bu yana dünya genelinde bir milyondan fazla kopya satmayı başardı. Bu önemli kilometre taşına yalnızca bir haftada ulaşan kooperatif nişancı oyunu, Türkiye dahil birçok ülkenin Steam çok satanlar listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Büyük bir beklenti ve heyecanla piyasaya sürülen yapım, oyunculardan büyük bir beğeni topladı. Büyük yayınların incelemelerinden yüksek puanlar alan Remnant 2, 2019’da çıkan selefinin üzerinde bir deneyim yaşatıyor. PlayStation 5, Xbox Series ve PC platformları için yayımlanan devam oyunu, souls-like teması, boss savaşları, atmosferi ve mekan tasarımlarıyla övgü aldı.

Remnant 2, Çıkışından Bu Yana 1 Milyon Kopya Sattı

Remnant 2 satın al

“Bu muhteşem dönüm noktasına ulaşmamıza yardımcı olan herkese, sarsılmaz desteğiniz için teşekkür ederiz” diyen Gunfire Games CEO David Adams, “Bu bizim için uzun bir yolculuktu ve hayranların, kalbimizi ve ruhumuzu koyduğumuz bir oyunla bu kadar harika vakit geçirdiğini görmekten daha mutlu olamazdık” ifadelerini kullandı.

Yayıncı Gearbox Publishing’in başkanı Yoon Im ise şunları söyledi: “Remnant 2, ticari ve beğeni düzeyi olarak beklentilerimizi aştı. Bu projeye hayat veren Gearbox Publishing’teki herkesle inanılmaz derecede gurur duyuyoruz. Her ne kadar heyecanlı olsak da, geliştirme sırasında bizi ve Gunfire ekibini destekleyen Remnant topluluğuna inanılmaz derecede müteşekkiriz. Geçen hafta topluluğumuza katılan yeni Remnant hayranları, bu yolculukta bizimle olduğunuz için çok heyecanlıyız”

Remnant 2, Steam‘de 685 TL fiyatla satılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.