Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Remedy Yeni Bir Duyurulmamış Oyun Üstünde Çalışıyor

Yeni bir Remedy oyunu daha sırada bekliyor!

Gamescom 2018 fuarındaki real-time ray tracing (ışın izleme teknolojisi) sunumu sırasında Remedy Entertainment üzerinde çalıştığı üçüncü yeni oyununu duyurdu. Remedy şu sıralarda hakları kendine ait olan Control ile CrossFire 2’nin hikâye modu üzerinde çalışıyor. Northlight Engine grafik motoruyla çalışmalarını sürdüren başarılı oyun geliştiricisi, aynı zamanda üçüncü bir oyun üzerinde de çaba gösteriyor ve bu henüz duyurulmadı.

remedy yeni bir duyurulmamis oyun ustunde calisiyor 1

Başarılı oyun firması yeni oyun projesi hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşmadı. Bu yüzden de VR, mobil ya da multiplayer bir oyun olup olmadığını bilmiyoruz. Yeni oyun her türden olabilir ve bu yüzden de karşımıza neler çıkacağı konusunda hiçbir fikrimiz yok. Fakat ilerleyen dönemlerde Remedy’nin projeye dair farklı bilgiler paylaşması bekleniyor.

Remedy aynı zamanda Control oyununda kullanılacak olan real-time ray tracing efektlerini de tanıttı. Firma oyundaki yansımalar, global illumination ve gölgeler için ray tracing teknolojisinden faydalanacak ve çok daha başarılı bir görsellik sunacak.

Remedy geçmişte Max Payne ve Alan Wake gibi çok başarılı oyun serileriyle tanınıyordu.

İyi seyirler!

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.