Remedy Entertainment İki Yeni Nesil Oyun İçin Yayın Anlaşması İmzaladı

Remedy Entertainment iki yeni nesil oyunu piyasaya sürecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Control, Alan Wake, Quantum Break, Death Rally gibi oyunların yayıncısı olan Remedy Entertainment 2020 yılına dair çeşitli adımlar atmaya devam ediyor. Ünlü yayıncı 2020 yılı için iki yeni nesil oyun anlaşması duyurdu.

Corona Virüsü’nden dolayı yeni oyunların duyurulması ileri ki aylara ertelenirken yeni nesil konsolların tanıtım tarihleri de merakla bekleniyor. Birbirinden güzel oyunların da yeni nesil konsollar ile de kusursuz oynanması beklenirken yeni nesil oyunlar için yeni anlaşmalar da imzalanmaya başlandı.

Gematsu’nun yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Remedy Entertainment iki farklı yeni nesil oyun için özel anlaşmalar yapmış. Yeni nesil konsollar ve bilgisayar platformuna gelecek olan iki yeni oyun önümüzdeki birkaç yıl içerisinde yayınlanacakmış. Habere göre belirtilen iki oyundan bir tanesi AAA olurken, diğer oyun ise küçük ölçekli bir oyun olarak piyasaya sürülecekmiş. İlk oyunun şuan geliştirilme aşamasında olduğu ifade edilirken AAA çoklu platforma sahip olacağı belirtiliyor.

Yapılan haber de oyunların isimlerine dair herhangi bir bilgi verilmemiş. Önümüzdeki aylar içerisinde yeni oyunların belli olması bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol