Reeder’ın Yeni Oyunu Football Live Mobile En Çok İndirilen Mobil Oyunlar Arasına Adını Yazdırdı!

Yeni geliştirilen yüzde yüz yerli oyun Google Play'de en çok indirilenler arasına adını yazdırdı.

Ülkemizin teknoloji markalarından birisi olarak adından söz ettiren Reeder, Anadolu’nun genç yeteneklerinin aldığı Reeder Games Studios ile oyuncuların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Yüzde 100 yerli ve milli bir teknoloji markası olan Reeder, oyun geliştirme stüdyosu ile online platformlara yönelik yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda basketbol severlere özel geliştirilen Basketball Live Mobile’ı oyunculara sunan Reeder, 150 binden fazla indirmeye ulaştı. Ülkemiz oyuncuları tarafından da ilgiyle oynanan yapım şu sıralar indirilmeye devam ediyor. Basketball Live Mobile’dan sonra futbol severleri de unutmayan Reeder Game Studios yeni oyunu olarak Football Live Mobile’ı oyunculara sundu. Geçtiğimiz ay Google Play’de Android oyuncularına sunulan yeni mobil oyun şimdiden en çok indirilen oyunlar arasına adını yazdırdı.

Google Play’de en çok indirilen 4 oyun arasına katılmayı başaran Football Live Mobile’da 5 farklı tekli oyun ve gerçek zamanlı olarak çok oyunculu olarak oynanabiliyor. Dünyanın dört bir yanından futbol severleri aynı çatı altında birleştiren yapımda oyuncular frikikler kullanacak ve rakip kaleye gol atmak için yeteneklerini sergilemeye çalışacaklar.

Oyuncular performanslarına göre seviyelere sahip olacaklar. Bu seviyelere göre de rakipler ile karşılaşacak olan oyuncular gerçek zamanlı olarak enfes bir futbol deneyimi yaşıyorlar. Oyuncular günlük girişler ile bonus kazanabiliyor ve kendilerini daha iyi geliştirme ortamı elde edebiliyorlar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol