Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Redfall İçin Final Güncellemesi Yayımlandı: Neler Eklendi?

Yayıncılığını Bethesda Softworks ve geliştiriciliğini Arkane Austin ekibinin üstlendiği açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu Redfall için final güncellemesi yayımlandı. Yeni yama ile beraber oyuna “Community Standing” adlı itibar sistemi, co-op odaklı “Elder Nests” modu, çevrimdışı mod ve duraklatma özellikli tek oyunculu mod dahil oldu. Bu güncelleme oyunun son yeniliğini temsil ediyor.

Bildiğiniz üzere Microsoft, Arkane Austin stüdyosunu resmi olarak yakın zamanda kapattı. Hizmetine son veren ekibin geliştirdiği Redfall için son güncelleme yayımlandı. Artık ilerleyen süreçte daha fazla güncellemenin gelmeyeceğini söyleyebiliyoruz. Dolayısıyla oyun kendi kaderine terk edilmiş durumda. İlerleyen süreçte nasıl bir plan benimsenir, hep birlikte göreceğiz.

Redfall İçin Destek Sona Erdi

Redfall için yayınlanan son güncelleme ile beraber güvenli evin görevlerini tamamlayabilir, sivilleri kurtarabilir ve çeşitli patronları ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra Community Standing adlı sistem ile beraber itibarınızı yükseltebilirsiniz. Şehir sakinlerine yardım edebildiğiniz, vampir tanrıların pençesinden halkı kurtardığınız takdirde itibar sisteminizi yükseltebilir ve yeni ödüllerin kilidini açabilirsiniz.

Redfall Update 05 30 24 002

Elder Nests moduna bakacak olursak yeni patronların bizlere sunulduğunu söyleyebiliriz. Bu patronların zorluğu gitgide artış gösteriyor ve yok ederek yeni alanlarda kendimizi bulabiliyoruz. Diğer taraftan çevrimdışı mod ile beraber oyunu herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeden oynayabiliyoruz.

Son olarak duraklatma özelliği tek oyunculu mod kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Aksiyon anında bile duraklatıp işinizi görebileceğiniz bu destek sayesinde rahat bir nefes alabiliyorsunuz. Redfall şu anda Xbox Series ve PC için (Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden) mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.