Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Redfall İçin Destek Sona Eriyor: Son Güncelleme Yolda

Resmi Redfall X hesabı tarafından yayınlanan yeni bir gönderiye göre son güncelleme tek oyunculu modu ve daha fazlasını getiriyor.

Arkane Austin ekibi tarafından biz oyun severlere sunulan vampir temalı nişancı aksiyon oyunu Redfall için son bir güncelleme gelmeye hazırlanıyor. Bildiğiniz üzere yakın zamanda yaptığımız haberle beraber oyunun geliştirici stüdyosu için kapanma kararı alındı ve tüm projelerin geliştirilmesi durduruldu. Şimdi ise bu yapım için son bir yenilik gelecek ve ardından oyun kendi akışına bırakılacak.

Resmi Redfall X hesabı tarafından yayınlanan yeni bir gönderiye göre oyunun son güncellemesi kullanıcılara çevrimdışı modu, duraklatma destekli tek oyunculu modu, yeni yuva sistemlerini ve daha fazlasını sunacak. Microsoft’un yakın zamanda stüdyoyu kapatma planlarını açıklamasının ardından artık güncellemenin yayınlanmayacağına dair çeşitli söylentiler ortaya çıkmıştı. Ancak son güncellemenin şu anda yolda olduğunu doğrulayabiliriz.

Redfall İçin Tek Oyunculu Mod Geliyor

Redfall için gelecek olan en yeni güncellemenin çıkış tarihi açıklanmadı. Şubat 2023 tarihinde oyunun yayınlanmasından üç ay önce, oyunda yer alacak tek oyunculu mod da dahil olmak üzere sürekli çevrimiçi bir bağlantıya ihtiyacınız olacağı doğrulandı. Stüdyo daha sonra oyunu tek başına oynayan oyuncular için bu zorunluluğun kaldırılacağını açıkladı. Dolayısıyla önümüzdeki tek oyunculu modun herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeyeceğini söyleyebiliriz.

dkoCARPhzfCxX92HLfi6M4 1200 80

Bu ayın başlarında Microsoft, Hi-Fi Rush yapımcısı Tango Gameworks ve diğer Bethesda stüdyoları Alpha Dog ve Roundhouse ile birlikte Arkane Austin‘i kapatma planları hakkında çalışanlarını bilgilendirdi. Bunun ardından oyunun başka güncelleme almayacağı tahmin edildi. Eylül 2023’te Bethesda’nın yayıncılık başkanı Pete Hines, oyunun çıkışı sırasında pek olumlu karşılanmamasına rağmen şirketin Redfall’ı “daha iyi bir oyun” haline getireceğini söyledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.