Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Reddit İçeriği ChatGPT’ye Gelmeye Hazırlanıyor

Yapay zeka destekli sohbet aracı yapay zeka aracı ChatGPT'ye sosyal medya platformu Reddit dahil olmaya hazırlanıyor.

OpenAI tarafından geliştirilen ve şu anda kullanımda olan yapay zeka destekli sohbet aracı yapay zeka aracını hemen hemen hepiniz bilirsiniz. ChatGPT adıyla karşımıza çıkan sohbet robotu, kullanıcılara için çeşitli seçenekler sunuyor ve her sorduğunuz soruya doğru bir şekilde yanıt vermeyi hedefliyor. Şimdi ise bu platform daha da genişlemek istiyor.

Yakın zamanda yapılan açıklamaya göre artık Reddit içerikleri popüler sohbet robotu ChatGPT’ye taşınmak için gün sayıyor. Reddit platformu, bildiğiniz üzere forum mantığını bünyesinde barındırıyor ve kullanıcılar burada diledikleri gibi konular açarak çeşitli sorularına yanıt bulmak için diğer kullanıcıların cevaplarını bekliyor. Özgür bir ortamın bulunduğu bu platform şimdi yapay zeka ortamına gelmeye hazırlanıyor.

ChatGPT Gelişmeye Devam Ediyor

Gerçekleştirilen yeni ortaklıkla beraber sosyal medya platformu Reddit’in hisseleri %12 oranında artış gösterdi. Anlaşma, reklamcılık işinin ötesinde daha çok girişimcilik olarak nitelendiriliyor ve forum içeriğindeki tüm detaylar yapay zeka ile harmanlanmak isteniyor. ChatGPT ve diğer OpenAI programları, yeni ortaklığın ardından Reddit’in uygulama programlama arayüzünü (API) kullanacak.

QQTTCNSJTNNNNKINTW545N342U

Öte yandan yatırımcılar bu anlaşmayı reklamcılık işinin ötesinde önemli bir gelir kaynağı olarak görüyor. Sosyal medya şirketi bu ayın başlarında güçlü bir gelir artışının olduğunu bildiriyor ve büyümenin etkisinin sürekli olarak devam edeceğini belirtiyor. Reddit’in hisseleri şu anda 62,31 dolara yükselmiş durumda.

Son olarak Reddit platformunun yakın zamanda Google ile bir anlaşma yaptığını da belirtelim. Bu anlaşma ile beraber şirket, daha da büyüme gösterdiğini ve kısa süre içerisinde ise meyvelerini topladığını açıkladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.