Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Red Notice, Netflix’in En Çok İzlenen Filmi Olma Yolunda İlerliyor

Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot'un başrollerini paylaştığı Red Notice, henüz bu ayın başlarında yayınlanmasına rağmen Netflix tarihinin en çok izlenen ikinci orijinal filmi olmayı başardı.

Bu ayın başlarında izleyicilerin karşısına çıkan Red Notice, Netflix’in en çok izlenen filmi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’un başrollerini paylaştığı yapım, şimdiden platformun en çok seyredilen orijinal filmi olmayı başardı.

Daha önce bildirdiğimiz gibi Netflix artık platformunda en çok izlenen dizi ve filmleri düzenli olarak buradaki web sitesi üzerinden paylaşıyor. Buna göre Red Notice, yayınlandığı ilk 17 günde 277,9 milyon saat izlenme elde etti. Sandra Bullock’un başrolde olduğu kıyamet sonrası gerilim filmi Bird Box şu anda bir numarada. 2018 yılında gösterime giren film, ilk 28 gün içinde 282 milyon saat izlendi.

Red Notice, Yayınlandığı İlk 17 günde 277,9 milyon Saat İzlendi

netflix'in en çok izlenen filmi red notice
Red Notice, Netflix’in şu ana kadar yaptığı en pahalı film olarak biliniyor.

Yaklaşık 200 milyon dolarlık tahmini bütçeye sahip olan Red Notice, Netflix’in şu ana kadar yaptığı en pahalı film olarak biliniyor. Dodgeball: A True Underdog Story ve We’re The Millers gibi komedilerle tanınan Rawson Marshall Thurber tarafından yönetilen yapımın konusu şöyle:

Interpol tarafından yayınlanan bir Kırmızı Bülten, dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için küresel bir uyarıdır. Arama yapmak için izin çıktığında, davayla FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley ilgilenir. Bu arayışı onu, dünyanın en iyi sanat hırsızı Nolan Booth ile dünyanın en çok aranan sanat hırsızı The Bishop’u yakalamak için ortak olmaya zorladığı cesur bir soygunun içerisine sürükler. Olaylar silsilesi bu üçlüyü dünyanın dört bir yanındaki tenha bir hapishaneye, dans pistine, ormana ve hepsinden en kötüsü, sürekli birbirlerinin çalıştıkları şirketlere götürür.

red notice netflix

Netflix’in en çok izlenen diğer filmleri arasında Chris Hemsworth’un başrolünde yer aldığı aksiyon filmi Extraction (231.3 milyon saat), Martin Scorsese’nin The Irishman’i (214.6 milyon saat) ve Michael Bay’in yönettiği 6 Underground (205.5 milyon saat) bulunuyor.

Netflix’in 2021 yılının geri kalanında yayınlanacağı filmlere buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.