Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.5

Kullanıcı

Red Dead Redemption 2’nin Yeni Güncellemesi Yayınlandı

Red Dead Redemption 2'a yeni bir güncelleme geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2‘nin PC versiyonu için yepyeni bir güncelleme yayınladı. Sürüm notlarına göre, 4 Mayıs Güncellemesi çok sayıda iyileştirme ve hata düzeltmesi getiriyor.

Daha fazla ayrıntıya giren bu yeni yama, Orta ve Yüksek kalite ayarlarında doku oluşturmayı geliştirir. Ayrıca TAA Netleştirme grafik ayarının maksimum aralığını artırır.

Bahsedilen iyileştirmelerin yanı sıra, bu yama birçok hatayı düzeltiyor. Örneğin, oyuncular Paralaks Oklüzyon Eşlemesini Ultra kaliteye ayarladığında kamp ateşlerinin yakınındaki parıldayan / titreyen dokularla ilgili bir oluşturma sorununu giderir. Ayrıca Story Mode ve Red Dead Online‘da oyun sırasında meydana gelen birkaç rastgele çökmeyi de düzeltir.

Her zaman olduğu gibi, Steam ve Rockstar’ın istemcileri, müşterilerini bir sonraki başlatışınızda bu son güncellemeyi indirecektir. Aşağıda değişikliklerin bir kısmını görebilirsiniz.

Güncelleme Notları

 • Orta ve Yüksek kalite ayarlarında gelişmiş doku oluşturma. Oyun artık kare hızını etkilemeden veya daha fazla sistem kaynağı gerektirmeden daha yüksek düzeyde doku ayrıntısı gösterecek.
 • TAA Netleştirme grafik ayarının maksimum aralığı artırıldı. Oyuncular artık oyunu daha az bulanık gösterebilir ve harici sürücü çözümleriyle mevcut kaliteyi eşleştirebilir.
 • Bazı sistem yapılandırmalarının oyunun kullanabileceği boş video belleği miktarını yanlış bildirmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
 • Bir sistemin grafik kartını yükselttikten sonra oluşan grafik sorunlarına ve eksik kullanıcı arayüzüne neden olan önbellek sorunları düzeltildi.
 • Ayrıca Paralaks Oklüzyon Eşlemesi Ultra kaliteye ayarlandığında kamp ateşlerinin yakınındaki parıldayan / titreyen dokularla ilgili bir oluşturma sorunu düzeltildi.
 • Oynatıcının etrafında bloklu gölge dokularına neden olan bir aydınlatma sorunu düzeltildi. Bu dokular bazı sistemlerde Paralaks Oklüzyon Eşlemesi Ultra kaliteye ayarlanmışken ortaya çıkabilir.

Düzeltilen Hatalar

 • Sistemin video belleği azaldığında bulut geçiş ekranlarının ölüm / yeniden doğma sırasında görüntülenmesini engelleyen bir sorun düzeltildi.
 • Ayrıca, DirectX 12 ile çalışırken bazı Öykü Modu görevlerinde ilerlemeyi engelleyen tıkanma denetimleriyle ilgili bir sorun düzeltildi.
 • MSAA etkinken bazı sistem yapılandırmalarında uzak ağaçların etrafında grafik yapay nesnelerin görünmesine neden olan bir aydınlatma sorunu düzeltildi.
 • Birden fazla grafik kartı bulunan bazı sistem yapılandırmalarında titrek kar parçacık efektlerine neden olan bir aydınlatma sorunu düzeltildi.
 • Bazı sistem yapılandırmalarının yanlış bir şekilde ilk önyüklemede düşük kaliteli grafik ayarlarına ayarlanmasına neden olan donanım otomatik algılaması ile ilgili bir sorun düzeltildi.

1 Yorum

 1. hala oyun kopuyor…
  moonshine görevi alıyorsun siyah ekranda kalıyor baten goods görevi aldığında da yapıyor.
  Resupply görevi yapıyorsun bittiğinde saymıyor.
  hayvanlar özellikle geyikler zor ölüyor adeta kurşun yelek giymiş gibiler.

  Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol