Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

6.8

Kullanıcı

Red Dead Redemption 2’nin PC Sürümü Hakkında Tüm Bilinenler!

Red Dead Redemption 2'nin bilgisayar sürümüne dair tüm detayları sıraladık.

Ekim 2018’de PlayStation 4 ve Xbox One platformu için yayınlanan Red Dead Redemption 2 aylardır bilgisayar platformu için de anılıyordu. Geçtiğimiz hafta yapılan duyuru ile oyunun PC sürümünün de çıkış tarihi netleşmiş oldu.

Red Dead Redemption 2 hem online hem de offline olarak günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta bilgisayar sürümü de duyurulan yapım nihayet oyuncuların yüzünü güldürmeyi başardı. Yaklaşık 1 yıldır bilgisayar platformuna gelip gelmeyeceği konusunda sürekli iddialar ile gündeme gelen yapım nihayet bilgisayar sürümünü duyurdu.

Konsollarda 30 milyondan fazla adet kopya satan Red Dead Redemption 2’nin bilgisayar sürümü hakkında tüm bilinen detayları şöyle:

RDR2 PC için ne zaman çıkacak?

  • Yapılan duyuruya göre oyun 5 Kasım 2019’da PC’de oynanabilir olacak.

RDR2’nin PC sürümü nerde yayınlanacak?

  • Bilgisayar sürümü Epic Store’a özel olmayacak. Oyun önce Rockstar Games Launcher üzerinden oyunculara sunulacak. Aralık ayında ise Steam ve diğer mağazalarda satışlara açılacak.

Oyunun bilgisayar sürümünde online ve offline oynanış modları yer alacak mı?

  • Konsollarda iki farklı oynanış modu yer alırken bu oynanış modlarının bilgisayar sürümüne gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor.

RDR 2 ne zaman ön siparişlere açılacak?

  • 9 Ekim itibari ile oyuncular Rockstar Games Launcher üzerinden oyunu ön sipariş edebilirler. Yapım 23 Ekim’se ise GoG, Epic Store, Humble Bundle gibi mağazalarda ön siparişlere açılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol