Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.7

Kullanıcı

Red Dead Redemption 2’nin Nisan Ayı Güncellemesi Yayınlandı

Red Dead Redemption 2'nin yeni güncellemesi yayında.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Hem konsol hem de bilgisayar platformunda oyuncuları vahşi batıya götüren Red Dead Redemption 2 yepyeni bir güncelleme daha aldı. Her ay düzenli olarak güncellemeler alan yapımın Nisan ayı güncellemesi dün akşam saatlerinde yayınlandı.

blank

Rockstar Games’in milyonlarca satan oyunu olan Red Dead Redemption 2 her aldığı güncelleme ile bir yandan hatalarını azaltırken diğer yandan da oyunculara birbirinden farklı içerikleri deneyimleme fırsatı veriyor.

Dsogaming’in yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre RDR 2’nin Nisan ayı güncellemesi yayınlanmış. Hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncuları için yayınlanan güncelleme oyun içerisine dair çok sayıda çökme sorununu ortadan kaldırırken birçok hatayı da çözüme kavuşturmuş. Özellikle grafik API’leri ve ekran modları arasında geçiş yaparken oluşan bir dizi hatayı da gideren güncelleme bazı silahlar üzerinde titremeleri ortadan kaldırdı.

Güncelleme notları genellikle hata düzeltmelerinden oluşuyor.

Oyuncular oyunu çalıştırarak güncellemeye otomatik olarak erişebilecekler. Güncellemenin dosya boyutu da bilinmezken güncellemenin tüm platformlarda yayında olduğu bilgisi veriliyor.

Güncelleme şuan oyuncular tarafından oynanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol