Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

6.8

Kullanıcı

Red Dead Redemption 2’nin Ne Zaman Erişime Açılacağı Belli Oldu!

Red Dead Redemption 2'nin erişime açılacağı saat belli oldu.

Bugün PC platformu oyuncularına sunulacak olan Red Dead Redemption 2 için heyecanlı bekleyiş sürerken oyuncular oyunun ne zaman erişilebilir yani oynanabilir olacağını merak etmeye başladı. İşte RDR 2’nin erişilebilir olduğu zaman.

Rockstar Games’in 20 milyondan fazla kopya satışı yaptığı Red Dead Redemption 2 günümüzde PlayStation 4 ve Xbox One platformunda ilgiyle oynanıyor. 2019’Un en büyük oyunu olarak geçtiğimiz hafta ön yüklemelere açılan yapım bugün lansmana çıkacak. Peki RDR 2 ne zaman oynanmaya başlanabilecek?

PC Games N’in haberi ile edindiğimiz detaylara göre RDR 2’nin erişilebilir olacağı saat 13:00 GMT olarak duyurulmuş. Türkiye saati ile 16:00’ya tekabul eden zaman zarfı itibari ile oyuncular oyuna giriş yapabileceklermiş. Oyunun data dosyalarını günler öncesinden indiren oyuncular saat 16.00 itibari ile oyuna giriş yapabilecek ve deneyimlemeye başlayabilecekler.

Aralık ayında Steam’e de gelecek olan yapım şuan Epic Store ve Rockstar Games Launcher üzerinden satın alınıp oynanabiliyor.

RDR 2’nin PC platformunda henüz inceleme puanları yayınlanmadı. İncelemeler önümüzdeki günlerde yayınlanabilir.

1 Yorum

  1. merhaba oyunun korsanı ne zaman çıkar

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol