Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.7

Kullanıcı


Red Dead Redemption 2’nin Hayatta Kalma Modunda 32 Oyuncu Yer Alacak!

Red Dead Online'da 32 gerçek oyuncu yer alacak.

Bugün itibari ile Red Dead Online’ın betası oyunculara sunuldu. Red Dead Redemption 2’yi satın alan oyuncular tarafından oynanabilen mod ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı.

Bugün Altchar’ın yapmış olduğu habere göre Red Dead Redemption 2’nin online modunda iki farklı silah yer alıyormuş. Beta olarak bugün oyunculara sunulan Red Dead Online, dört haritaya sahip olarak oyuncuların karşısına çıkmış. Oyunda iki farklı başlangıç silahı olacakmış.  Habere göre bu silahlar da yay ve fırlatma bıçaklarıymış Ayrıca online modda 32 farklı gerçek oyuncu hayatta kalabilmek için birbirleri ile mücadele edeceklermiş. Oyuncular belirtilen dört haritada aksiyon dolu anlar yaşayacaklar. Harita oyuncu sayısı azaldıkça küçülmeye devam edecek.

Sızıntılar ile gün yüzüne çıkan bu bilgiler sonucunda oyun içerisinde diğer hayatta kalma modlarında olduğu gibi daralan alan özelliği ve hayatta kalan son kişinin oyunu kazanacağı varsayımına ulaşabiliyoruz. Henüz beta olarak oynanan hayatta kalma modu ilerleyen zamanlarda daha fazla oyuncuya ev sahipliği de yapabilir.

Red Dead Redemption 2’nin Ultimate Edition sürümünü satın alan oyunculara bugün sunulan çok oyunculu beta, yarından itibaren diğer sürümleri satın alan oyuncular için de geçerli olacak.  Online modun tam sürüme ne zaman geçiş yapacağı da henüz bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol