Red Dead Redemption 2 World Champions Sigara Kartları Yerleri

Red Dead Redemption 2'de sigara kartlarını nasıl bulabilirsiniz?

Yan görevlerle dolu Red Dead Redemption 2’nin dünyasında sigara kartları muhtemelen en geniş toplanabilir set konumunda. Oyunun dünyasında toplamda 144 tane World Champions Cigarette Card yer alıyor. Toplamda 12 koleksiyon bulunurken, her koleksiyonda da 12 kart bulunuyor.

İyi haber şu ki 144 kart bulunsa da hepsini toplamak zorunda değilsiniz. Sadece tek bir koleksiyonu tamamlayarak yüzde 100 başarım oranına ulaşabilirsiniz. Bu yüzden de World Champions sigara kartları yerleri hakkında bilgi vereceğiz.

Red Dead Redemption 2 – Sigara Kartı Yerleri

Red Dead Redemption 2’de sigara kartları oyunun pek çok yerinde bulunuyor. Genellikle çekmecelerde ya da ganimet kutularında karşınıza çıkabiliyor. Dolayısıyla bazen kilitleri açmak zorunda kalacağınızı unutmayın.

Buna rağmen başlamadan önce Flatneck Station’daki din adamı Stranger görevini yaptığınızdan emin olun. Bu sayede haritaya her bir set için ekstra birer kart eklenecek ve bonus ödüller alabileceksiniz.

World Champions Cigarette Card 1: Bunu bulmak için haritanın güneyindeki New Hanover yazısındaki R harfine gidin ve burada küçük bir karakol göreceksiniz. Gittiğinizde değirmeni bulun ve kartı üstünden alın.

World Champions Cigarette Card 2 + 11: Valentine’in kuzeybatısından Dakota nehrini geçin ve kulübenin pencere eşiğinden kartları toplayın.

World Champions Cigarette Card 3: Emerald Ranch Saloon’da ön sundurmada sigara kartını bulacaksınız.

World Champions Cigarette Card 4: Bu kartı almak için Bluuwater Marsh yazısındaki H harfinin sağ alt köşesine gidin. Bir kulübe göreceksiniz ve kulübenin altında bir dizi kasa olacak. Soldan yaklaşın ve kasanın birinin üstünde sigara kartını göreceksiniz.

World Champions Cigarette Card 5: Bu kart için Bluewater Marsh’ın kuzeyinden Macleans House’a yaklaşın ve evin önünde sol tarafta bir masa bulacaksınız. Üzerinden sigara kartını alın fakat unutmayın, evin sahibi izinsiz girişinizden pek memnun kalmayabilir!

World Champions Cigarette Card 6: Dewberry Creek’in doğusunda sahipsiz bir kulübe bulacaksınız. Sigara kartı da burada.

World Champions Cigarette Card 7: Bu kart kolaylıkla Saint Denis’te bulunuyor. Korkulukların arkasından kartı alabilirsiniz.

World Champions Cigarette Card 8: Valentine’in doğusunda Heartlands Oil Fields’ta bulabilirsiniz. Burada kuzey tarafa bakan bir ev var ve kart da içinde masanın üstünde.

World Champions Cigarette Card 9: Annesburg’da bu kartı Coal Mining Facility içinde bulabilirsiniz. Fakat girişte problem yaşayabilirsiniz. O yüzden gece gitmeniz ve yüzünüzü kapamanız daha iyi olur.

World Champions Cigarette Card 10: Barrow Lagoon’un kuzeybatısından ilerleyin ve burada bir kulübe göreceksiniz. İçinde sigara kartı olan bir masa var. Muhtemelen zorlanmayacaksınız.

World Champions Cigarette Card 11: Bunu ikinci kart görevinde bulabilirsiniz.

World Champions Cigarette Card 12: Bu kartı Bastille Saloon’un avlusunda bulabilirsiniz. Kartla birlikte koleksiyonu tamamlayacaksınız ve toplamda 50 dolar ödül alacaksınız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol