Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

6.8

Kullanıcı

Red Dead Redemption 2 Kürk Rehberi: Nasıl Kürk Bulunur, Nerede Satılır?

RDR 2'de hayvan kürkleri nasıl toplanır ve nasıl değerlendirilir?

16. yüzyıldan 20. yüzyıla kadar dünya çapında kürk ticareti ekonomide önemli bir rol oynuyordu. Dolayısıyla bu dönemlerde geçen Vahşi Batı temalı Red Dead Redemption 2’de de kürklerin olmaması imkansızdı. Peki Red Dead Redemption 2’de nasıl kusursuz kürk bulunur? Perfect pelt nereden çıkar? RDR 2’de kürkler nasıl satılır?

Red Dead Redemption 2’de Hayvan Kürkleriyle Ne Yapılır?

Bir hayvanı avladınız, derisini yüzdünüz ve artık kürkü elinizde. Peki şimdi ne yapacaksınız? İlk olarak atınıza ıslık çalmanız ya da yanına gitmeniz gerekiyor. Sonrasında ilk aşamada kürkleri onun üstüne yükleyeceksiniz. Bunun için Horse Cargo kısmını seçebilirsiniz.

Kürkleri atınızın arkasına yükledikten sonra, bunlarla birkaç şey yapabilirsiniz. Kürkleri kasabadaki bir mağazada satabilir, kampta Mr. Pearson’a bağışlayabilir ya da en önemlisi, bu kürklerle yeni ekipmanlar craft edebilirsiniz.

Buna rağmen atınızın arkasında sakladığınız kürkler güvende olmuyor. Eğer ölürseniz sonsuza kadar kayboluyorlar. Buna rağmen Legendary kürkler hakkında endişelenmeyin. Eğer bir legendary skini kaybederseniz, otomatik olarak Trapper’a yollanıyorlar ve böylece kullanıldığı özel eşyayı craft edebiliyorsunuz. Eğer Legendary kürkü bulamıyorsanız, Trapper’a bakın.

Red Dead Redemption 2’de Kürkler Nerede Satılır?

Birçok kürkü oyundaki genell mağazalara ya da avcılık ekipmanı satan mağazalara verebilirsiniz. Buna rağmen genellikle satmak yerine craftingde kullanmak daha mantıklı olacaktır. Böylece hiçbir yerde bulamayacağınız eşyaları yapabilirsiniz.

Oyunun başlarında kürklerinizi satmak için en iyi yer Valentine’de olacaktır. Burada farklı türdeki mağazalara erişiminiz olacak.

Red Dead Redemption 2’de Kusursuz Kürk (Perfect Pelt) Nasıl Elde Edilir?

Kusursuz kürkleri elde etmek için titiz bir çalışma gerekecektir fakat bir kere alıştığınızda işiniz çok daha kolaylaşacak. Hangi hayvanın perfect pelt vereceğini öğrenmek için dürbün kullanmanız gerekecek. Bu aleti çantanızdaki ‘Kit’ sekmesinde bulabilirsiniz.

Dürbünü taktığınızda hayvana yakınlaşın ve R1 tuşuna basarak kimliğini tanımlayın. Sonrasında hayvanın üzerinde üç yıldız belirecektir. Üç yıldızlı hayvanlar, kusursuz kürk verirler!

Yine de her şey bu kadar basit değil. Kürke karşı çok sert davranmak hasar verebilir ve kalitesini düşürebilir. Bu yüzden fazla ateş gücüne sahip silahlarla hayvan avlamamalısınız. Genellikle ok – yay ikilisi avcılık için tüfek ve tabancalara göre daha idealdir.

1 Yorum

  1. Efendim Bana sırtlan kürkü lazım ama nerelerde bulacağım V nasıl satın alacağımı bilmiyorum 15 10 santim kadar lazım ilaç niyetine ilaç olarak kullanılacak O yüzden nerede ve nasıl satılır bana bir ulaşırsanız

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol