Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Red Dead Redemption 2, 19 Ağustos’ta PC Ve Google Stadia İçin Duyurulacakmış!

Söylentiye göre Red Dead Redemption 2'nin PC ve Stadia sürümü 19 Ağustos'ta duyurulacakmış.

Yayınlandığı günden bu yana bilgisayar oyuncuları tarafından da beklenen Red Dead Redemption 2, konsol ve mobil platformda milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Son söylentilere göre yapım 19 Ağustos’ta PC ve Google Stadia için duyurulacakmış.

Red Dead Redemption 2 19 Ağustos’ta PC Ve Google Stadia İçin Duyurulacakmış 2

25 milyondan fazla satan ve Rockstar Games’in kasasını parayla doldurmayı başaran Red Dead Redemption 2 deli gibi oynanmaya devam ederken aldığı güncellemeler ile oyuncularına yeni içerikler de sunmaya devam ediyor. 1 yıldır devam eden Red Dead Redemption 2’nin PC sürümü yeni iddialar ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Yeni gelen haberlere göre oyunun PC ve Google Stadia sürümü 19 Ağustos’ta duyurulacakmış. Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre bazı söylentiler neticesinde oyunun PC ve Stadia sürümü 19 Ağustos’ta oyunculara tanıtılacakmış. Söylentilere göre oyunun PC versiyonu Epic Store üzerinde lansmana çıkacak ve sadece Epic’e özel olacakmış.

Henüz bu konuda resmi bir bilgi yer almazken söylentiler de oldukça ciddi bir boyuta ulaşmış görünüyor. Reddit’teki son söylentiye göre 19 Ağustos 2019’da Stadia Connect etkinlğinde Rockstar, Red Dead Redemption 2’nin PC ve Stadia sürümünü duyuracakmış.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.