Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.5

Kullanıcı

Red Dead Redemption 2 1.14 Güncelleme Notları Yayınlandı!

Red Dead Redemption 2'nin güncelleme notları yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

26 milyondan fazla satarak Rockstar Games’i zengin eden Red Dead Redemption 2 geçtiğimiz günlerde aldığı güncellemenin yama notlarını oyuncular ile paylaştı. Yeni güncelleme PC’deki sorunları çözüme kavuşturuyor.

Konsol platformundaki başarısından sonra bilgisayar platformu oyuncularına da sunulan Red Dead Redemption 2 şu sıralar deli gibi satmaya devam ederken oyun içerisine yeni bir güncelleme geldiği ve bu güncellemenin notlarının oyuncular ile paylaşıldığı ortaya çıktı. Rockstar Games’in resmi web sitesi üzerinden paylaşılan yama notlarına göre oyun bilgisayar platformunda çeşitli kararlılık düzeltmeleri ve hata düzeltmeleri almış.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta RDR 2’nin bilgisayar platformunda çeşitli donma, çökme ve performans düşüşü ile karşılaştığından bahsetmiştik. Aldığı ilk güncelleme ile bu sorunları geride bırakmayı başaran oyun yama notlarını da oyuncular ile paylaştı. Sürücü performansını daha iyi bir hale getirmek isteyen geliştirici ekip Nvidia ile birlikte çalışarak sorunları çözmeye çalıştı.

En yaygın sorunları ortadan kaldıran güncelleme şuan bilgisayar platformunda kusursuz bir oynanış deneyimi sunuyor.

Güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. güncellemeyi su an yapıyorum 1060 gtx de bile kasmaması lazım artık..

    Yanıtla
  2. iyi de bu güncellemeyi nereden indiriyosunuz?

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol