Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.7

Kullanıcı


Red Dead Online’ın Yeni Güncellemesi Silah Fiyatlarını Düşürüyor Ödülleri Artırıyor!

Red Dead Online'ın ilk güncellemesi yayınlandı.

The Game Awards’da 4 farklı dalda adaylığa gösterilen ve 4 ödül alan Red Dead Redemption 2 online modu ile de oyuncuların yüzünü güldürüyor.

Geçtiğimiz hafta beta olarak oyunculara sunulan Red Dead Online ilk güncellemesini aldı. Birçok değişikliği oyuna dahil eden güncelleme oyuncuların yüzünü güldürecek gelişmelere sahip olacak. Online modun ilk güncellemesi ile birlikte oyun içerisine altın ve para ödülleri gelirken mevcut olan silahların da fiyatları düşürülüyor. Buna ek olarak çeşitli düzeltme ekleri de oyuna eklenerek daha kusursuz bir yapı oyunculara sunuluyor.

Oyuncular tarafından yoğun bir şekilde eleştirilen ödül sistemi ilk güncelleme ile çözüme kavuşturuldu. Konuyla ilgili Rockstar yaptığı açıklama da ödül sistemi üzerinde çalıştıklarını belirtmiş ve güncelleme ile bu alanda değişiklikler yaparak sözünü tutmuş oldu. Oyundaki çoğu silahın fiyatı güncelleme ile daha uygun rakamlara düşürülürken, Rockstar Games son 1 haftada oyuncuların silahlar için ödediği ücretlerin farkını geri iade edeceğini belirtiyor.

Önümüzdeki hafta yeni bir güncelleme daha yayınlamayı planlayan Rockstar Games, online moddaki bağlantı sorunlarını çözmeyi hedefliyor. Geliştirici ekip bağlantı sorunlarına neden olan birçok hatayı sıradaki güncelleme ile çözüme kavuşturacak. Ayrıca açık betaya katılan oyunculara çeşitli hediyeler de verilecek. Hediyeler 14 Aralık Cuma günü oyunculara sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol