Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Red Dead Online’ın 5 Ocak 2021 Haftasına Ait İndirimler Belli Oldu

Rockstar Games, Red Dead Online için 5 Ocak 2021 haftasına ait bonusları ve indirimleri açıkladı.

Rockstar Games, 5 Ocak 2021 haftasına ait Red Dead Online için indirimleri ve bonusları açıkladı. Red Dead Online oyuncuları, 5 Ocak 2021 haftasında dört gözle bekleyecekleri üç ücretsiz şeye sahip olacaklar. İlki, oyuncuların ücretsiz olarak onuru sıfırlayabilmeleri olacak. Bunun yanı sıra saç kesimini değiştirmek isteyen oyuncular ücretsiz olarak 11 Ocak 2021 tarihine kadar saç görünümlerini değiştirebilecekler.

Red Dead Onlinein 5 Ocak 2021 Haftasina Ait Indirimler Belli Oldu 1

Ücretsiz onur sıfırlama ve ücretsiz saç kesiminin yanı sıra ayrıca salonlarda alkollü içeceklerde bu süre zarfında ücretsiz olarak verilecek. Saç stilini değiştirmek sizin için yeterli değilse, karakterin görünümünü tamamen değiştirme seçeneği var ama bu ücretsiz değil. Görünümünüzü değiştirmek istiyorsanız alacağınız tüm eşyalar %50 indirimli olacak. Rollere gelince, Naturalist Sample Sales yüzde 50 daha fazla Red Dead Online Doları sunarken Collector’s Set Sales, Madam Nazar’dan yüzde 30 daha fazla getiri sağlayacak.

Red Dead Online’ın hikaye görevlerinden de hatırlayacağınız üzere Jessica LeClerk ve Horley için görev yapmak, ücretsiz dolaşım görevlerinin yanı sıra size 3x deneyim kazandıracak. Bu haftaki ürünlerde indirimler aşağıdaki gibidir.

 • Tabancalarda yüzde 30 indirim
 • Mermilerde yüzde 60 indirim
 • Yiyecek, likör ve tonikte yüzde 50 indirim (Harriet’in tonikleri dahil)
 • Ahırlarda, at toniklerinde ve yiyeceklerde yüzde 30 indirim
 • Eyer, heybe, üzengi, battaniye ve boynuz gibi at ekipmanlarında yüzde 40 indirim
 • Gus’ın mağazasındaki efsanevi koç giysi setlerinde yüzde 30 indirim

Son olarak Prime Gaming üyeleri Red Dead Online için ücretsiz olarak ücretsiz ödül avcısı lisansı, Trimmed Amethyst ve Bounty Hunter Wagon görünümünü alabilirler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

  Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

  X