Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.7

Kullanıcı


Red Dead Online’a Yeni Bir Hayatta Kalma Modu Geldi!

Red Dead Online'ın Gun Rush modu yayınlandı.

Yayınlanması ile ilk üç günde 6 milyon adet kopya satışını geride bırakan Red Dead Redemption 2 yeni yıla gümbür gümbür giriyor.

Konsollarda oyunculara zengin bir içerik ve gerçekçi bir atmosfer sunan Red Dead Redemption 2, 26 Ekim’de yayınlanmıştı. Oyun yayınlanması ile online bir sürümünün olacağını da belirtmişti. Ana oyunu alan herkese ücretsiz olarak sunulan online mod, şu sıralar oynanmaya devam ediyor. 27 Kasım’da yayınlanan online sürüm bugün gündeme yeni bir detay ile adeta bomba gibi düştü.

Altchar’ın yapmış olduğu haberle gündeme gelen Red Dead Online yeni bir güncelleme almış. Yapım bu güncelleme ile ‘Gun Rush’ adında yeni bir hayatta kalma modunu oyunculara sunmuş. 32 farklı ve gerçek oyuncuya kadar destekleyebilen Gun Rush oyundaki en rekabetçi mod olarak tanımlanıyor. Güncelleme eşliğinde oyunculara sunulan yeni mod tüm oyuncular tarafından oynanabiliyor. Ayrıca bu mod takım modları için de geçerli olacak. Oyuncular takım olarak da yeni hayatta kalma modu olan Gun Rush’ı oynayabilecekler. Yeni modda oyuncular tabancalar ile savaşacaklar.

Oyunun önceki hayatta kalma modunda bilindiği üzere oyunculara bıçaklar verilmişti. Yeni mod ile oyunculara daha fazla silah modeli ve mühimmat sunuluyor. Oyuncular bu modda dilerlerse takım arkadaşları ile maçlara katılabilir dilerlerse de tek başlarına maçlara dahil olabilirler.

Rockstar ilerleyen haftalarda daha fazla güncellemenin geleceği belirtiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol