Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.7

Kullanıcı


Red Dead Online Spoils of War Modu’nu Aldı!

Red Dead Online yeni modu olan Spoils of War'u aldı.

27 Kasım 2018’de Xbox One ve PlayStation 4 oyuncularına sunulan Red Dead Online, gerçek zamanlı olarak aksiyon severleri yan yana getirirken yeni güncellemeler de almaya devam ediyor. Oyuna gelen son güncelleme ile Spoils of War modu oyunculara sunuldu.

Red Dead Redemption 2 ile ksıa sürede milyonlarca adet kopya satmayı başaran Rockstar Games, çok geçmeden oyunun online modunu da oyunculara sundu. Günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Red Dead Online kitlesini artırmaya devam ederken, yeni güncellemeler de almaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda oyuncular için duyurulan yeni modun adı ve detayları oyuna gelen güncelleme ile ortaya çıktı.

Red Dead Online aldığı son güncelleme ile oyuncularına Spoils of War modunu sunuyor. Spoils of War adındaki yeni mod ile 16 oyuncudan oluşan iki grup birbirleri ile mücadele ediyorlar. Güncelleme beraberinde oyun içerisine yeni nadir kıyafetler de ekliyor.

Altchar’ın haberi ile öğrendiğimiz bu gelişmeye göre oyuncular artık Showdown serisi ile tanıdıkları Spoils of War modunu oynayabilecekler. Yeni mod ile oyuncular günlük mücadelelere katılabilecek ve daha fazla ödüller kazanabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol