Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7

Kullanıcı

Red Dead Online Sıradaki Güncelleme İle Oyunculara Karakter Rolleri Sunacak!

Red Dead Online'ın yeni güncellemesi ile yeni roller karşımıza çıkacak.

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden Red Dead Online her ay düzenli güncellemeler ile oyunculara hem yeni içerikler hem de daha iyi bir oynanış atmosferi sunmaya devam ediyor. Yapım yine bir güncelleme duyurusu ile gündeme geldi.

Milyonlarca kopya satan Red Dead Redemption 2’nin online modu olan Red Dead Online gerçek zamanlı olarak dünyanın farklı noktalarındaki oyuncuları aynı harita üzerinde karşı karşıya getirmeye devam ediyor. Yapım sıradaki güncellemeler ile yine oyuncularına yeni içerikler sunacak.

Rockstar Games’in resmi web sitesinde yapılan duyuruya göre Red Dead Online yakında alacağı güncelleme ile karakter rollerini oyunculara sunacakmış. Oyuna gelecek olan güncelleme ile üç farklı karakter rolu karşımıza çıkacakmış. Bu rollerin adları Bounty Hunte(Kelle Avcısı), Trader(Tüccar) ve Collector(Toplayıcı) olarak duyuruldu.

Oyuncular bu roller ile farklı görevleri gerçekleştirerek farklı ödüllerin sahibi olabilecekler. Bu roller ile oyuncular özelliklerini ve becerilerini geliştirebilecek, yeni eşyalar kazanabilecek ve mevcut ekipmanlarını yükselterek daha etkili bir hale getirebilecekler. Buna ek olarak oyuncular yeni içerikleri de deneyimleme fırsatı elde edecekler.

Güncellemenin duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol