League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.8

Kullanıcı

Red Bull Player One’ın Finali 22 Eylül Pazar Günü Yapılacak!

Red Bull Player One'ın Türkiye Şampiyonu 22 Eylül'de belli olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Ülkemizin en iyi amatör oyuncularının yarıştığı ‘Teke Tek’ League of Legends turnuvası olan Red Bull Player One’da artık final zamanı geldi. Hem amatör hem de profesyonel oyunculara açık olan turnuvanın finali 22 Eylül Pazar günü yapılacak.

blank

contenders playing on main stage at PlayerOne Frankfurt, Germany on July 27, 2019

8 milyon aktif oyuncu sayısına sahip olan League of Legends şu sıralar ‘Teke Tek’ oyun düellosu ile ülkemizi kasıp kavurmaya devam ediyor. Hem profesyonel hem de amatör oyuncuları karşı karşıya getiren tek etkinlik olan Teke Tek League of Legends turnuvası 22 Eylül’de final maçlarına ev sahipliği yapacak.

Red Bull Player One’da 16 düellocu şampiyon olabilmek için 22 Eylül tarihinde Riot Games Espor Sahnesi’nde kıyasıya rekabet edecek. Tüm yeteneklerini gösterecek olan 16 oyuncu izleyenlere de nefes kesici anlar yaşatacak. 22 Eylül’de yapılacak olan maçlar sonrasında şampiyon olan oyuncu, Brazilya’nın Sao Paulo şehrinde düzenlenecek olan final de ülkemizi temsil edecek.

4096 kişi arasından sıyrılan 16 oyuncu 22 Eylül’de birbirlerine meydan okuyacak ve şampiyon olabilmek için ter dökecekler.

Turnuva hakkında daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol