Red Bull M.E.O. Clash Royale Türkiye Şampiyonu Belli Oldu!

Red Bull M.E.O. Clash Royale Türkiye Şampiyonu zorlu maçlar sonucunda belli oldu.

Günümüzün en rekabetçi mobil oyun arenalarından birisi olan Red Bull M.E.O. birbirinden zorlu mücadelelere ev sahipliği yapıyor.

Mobil platformda milyonlarca oyuncuya sahip olan Clash Royale günümüzün en rekabetçi mobil oyunlarından birisi olarak adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde haberlerimizde yer verdiğimiz Red Bull M.E.O. Türkiye elemeleri nihayet tamamlandı. Ülkemizde gerçekleşen eleme sonuçlarında rakiplerinin arasından sıyrılarak adını duyuran 8 farklı oyuncu 25 Aralık günü büyük final ile karşı karşıya geldiler. Rekabet dolu maçların yaşandığı turnuvada oyuncular ortak bir amaç için mücadele ettiler.

Ülkemizi Almanya’da düzenlenecek olan finallerde temsil etme fırsatı için birbirleri ile mücadele eden 8 farklı oyuncu tüm yeteneklerini sergiledi. Yapılan maçlar sonucunda Clash Royale Türkiye Şampiyonu Lelouch oldu. Başarılı mobil espor oyuncusu Lelouch 2-3 Şubat tarihleri arasında Almanya’da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek. 36 farklı ülkeden oyuncuların yer alacağı Dünya Şampiyonası’nda birbirinden yetenekli oyuncular yer alacak.

36 farklı ülkede yapılan elemeler sonucunda Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan oyuncular dünyanın en iyi Clash Royale oyuncusu olabilmek için ter dökecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol