Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Record Of Lodoss War Online Bu Hafta Piyasaya Çıkıyor

Record of Lodoss War Online, başarılı geçen beta sürecinin ardından bu hafta son sürümüyle piyasaya çıkıyor.

Kısa süren ancak oldukça başarılı geçen beta sürecinin ardından, Record of Lodoss War Online bu hafta 6 Nisan’da son sürümüyle piyasaya çıkıyor. Aynı isimli fantastik romandan ve anime serisinden esinlenilerek yaratılan oyun Japon geliştiricilerin ve Koreli yayıncıların iş ortaklığında yaratıldı.

record of the lodoss war online

Oyun kendini klasik bir MMORPG olarak tanımlıyor. Gücünü çevresinde şekillendiği romandan ve anime serisinden almak için yola çıkmış. On iki farklı sınıf bulunacak olan oyunda, Lodoss adasını düşmanlara karşı savunmak sizin elinizde. Çoğu klasik MMORPG’de olduğu gibi, Record of Lodoss War Online’da da çoğu hareketler, farenizin tuşları üzerinde yer alacak.

Oyunda dört farklı sınıf bulunacak. Savaşçı, Rahip, Büyücü ve Hırsız sınıflarından birini seçebileceksiniz. Her sınıfta üç ayrı karakter bulunuyor. Her biri kendine has özelliklere sahip olacak. Sadece özellikleri değil savaş sistemleri de birbirinden farklı olacak.

Oyunun resmi internet sitesine gitmek ve kayıt olmak için buraya tıklamanız yeterli. Japon animelerini sevenlerin bayılacağını düşündüğümüz oyun için yayınlanmış tanıtım fragmanını da aşağıdaki ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.