Rebel Galaxy Outlaw’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Rebel Galaxy Outlaw 13 Ağustos'ta çıkacak.

Bilgisayar platformu için duyurulan ve Epic Store’a özel olacak olan Rebel Galaxy Outlaw şu sıralar ön siparişlerde başarılı satışlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Bugün oyunun net çıkış tarihi de oyuncular ile paylaşıldı.

Haftalardır Epic Store üzerinde ön siparişlerde yer alan Rebel Galaxy Outlaw 109.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Kirli kanun kaçakları, polisler ve hırsızların yer aldığı bir dünyayı konu alan Rebel Galaxy Outlaw’da benzersiz uzay araçları binme fırsatı elde edecek ve aksiyon dolu anlar yaşayacağız. Oyun içerisinde parasız ve bir o kadar da şanssız olan Juno Markev’in yakalanmasına tanıklık edeceğiz. Yakalanması gereken bir katil olarak ifade edilen Juno oldukça önemli bir karakter olacak.

Bugün Altchar’ın yapmış olduğu haber ile gündeme gelen oyun nihayet net bir çıkış tarihine kavuşmuş. Yapılan habere göre yapım bilgisayar platformu için 13 Ağustos 2019’da Epic Store üzerinde lansmana çıkacakmış. Epic Store’a özel olacak olan yapım başka bir yerden satın alınamayacak.

Haber içerisinde oyunun ilerleyen bir dönemde PlayStation 4 ve Nintendo Switch’e de geleceği ifade edilirken, net bir çıkış tarihinin olmadığı belirtiliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol