Realme’nin 5G Destekli Akıllı Telefonları Kendini Gösterdi

Çin merkezli teknoloji şirketi Realme’nin iki yeni 5G destekli akıllı telefonu TENAA kayıtlarında ortaya çıktı.

Çin merkezli teknoloji şirketi Realme’nin yeni 5G destekli akıllı telefon modelleri TENAA kayıtlarında ortaya çıktı. İşte Realme’nin yeni 5G destekli akıllı telefonları.

Kısa bir süre önce Realme 7i modelini duyuran Realme’nin yeni 5G destekli akıllı telefonları TENAA üzerinde listelendi. TENAA sitesinde RMX2117 ve RMX2173 model numaraları ile listelenen Realme’nin yeni akıllı telefonları TENAA listelemelerine göre 5G bağlantıya sahip olacak. Bununla birlikte TENAA üzerinde cihazların detayları da ortaya çıktı.

TENAA’da RMX2117 model numarası ile listelenen Realme’nin yeni akıllı telefonu, 162,2 mm x 75,1 mm x 9,1 mm ebatlarına sahip. Sadece 194 gram ağırlığına sahip olan model 4.900 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak. Realme’nin RMX2173 model numarasına sahip akıllı telefonu ise 160,9 mm x 74,4 mm x 8,1 mm boyutlarına sahip olacak ve 4.200 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenecek.

TENAA listelemesine göre RMX2173 model numaralı cihazı, 6.43 inç büyüklüğünde bir ekran ile birlikte gelecek. Tüm bu bilgilerin dışında TENAA listelemesinde cihazlar ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Realme’nin RMX2117 model numarasına sahip olan cihazı hakkında diğer kaynaklar tarafından çeşitli bilgiler ortaya çıktı.

Aktarılan bilgilere göre Realme RMX2117 model numaralı cihazı 90 Hz ekran yenileme hızına sahip olacak. Cihazın sekiz çekirdekli bir cihazdan güç alacağı aktarılırken, bu işlemcinin diğer detayları ise şimdilik bilinmiyor.

Arka tarafında 48 megapiksel çözünürlüğünde ana kamerasının yanında 8 megapiksel çözünürlüğünde ikinci bir kamera ve 2 megapiksellik bir kamera bulunacak. Cihazın ön kamerası ise 16 megapiksel çözünürlüğüne sahip olacak. Realme’nin yeni 5G destekli akıllı telefon modellerinin ilerleyen günlerde duyurulması bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol