Realme Watch Uygun Fiyatla Türkiye’de Satışa Çıktı

Realme’nin ucuz akıllı saati Realme Watch ülkemizde 549 TL fiyat etiketi ile satışa çıktı.

Çin merkezli teknoloji şirketi Realme’nin kısa bir süre yeni akıllı saati olan Realme Watch modelini tanıtmıştı. Realme’nin yeni akıllı saati ülkemizde satışa sunuldu.

Realme’nin akıllı saati Realme Watch modeli ülkemizde satışa sunuldu. Apple’ın Apple Watch modeline benzer bir tasarım ile birlikte geliyor. Realme Watch’un Türkiye fiyatı ise 599 TL olarak açıklanmış olsa da bazı siteler ek indirim uygulayarak akıllı saati 549 TL fiyat etiketi ile satışa sunuyor.

Realme Watch Neler Sunuyor?

Realme’nin üst seviye akıllı saatlere göre küçük ekran ve kalın çerçeveler ile birlikte gelen Realme Watch modeli, kandaki oksijen miktarının ölçümü için SpO2 monitörüne sahip. Saat ayrıca çağrıları yanıtlayabiliyor.

380 nit parlaklık sunan, 1.4 inç büyüklüğünde 320 x 320 piksel çözünürlük sunan ekran ile birlikte gelen Realme Watch’un bu ekranı Gorilla Glass 3 ile korunuyor. Siyah, kırmızı, yeşil ve mavi olmak üzere dört farklı kayış seçeceğine sahip olan Realme Watch’un 100’ün üzerinde  saat arayüzü seçeneği bulunuyor.

Realme’nin ülkemizde satışa sunduğu bir diğer ürün ise Realme Buds Air isimli kablosuz kulaklık. Realme’nin yeni kablosuz kulaklığı ülkemizde 399 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol