Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Realme GT2 Serisi Tüm Özellikleri Ortaya Çıktı!

Son günlerde sızıntıları ile gündemden hiç düşmeyen Realme GT 2'nin tüm özellikleri belli oldu.

Realme GT2 serisi akıllı telefonları piyasaya sürülmeden önce şirket, başka bir teaser yayınladı. En son çıkan görsellere göre marka, amiral gemisi seviyesindeki dahili özelliklerin sıcaklığını kontrol altında tutmaya yardımcı olması gereken cihazların termal yönetim sistemlerini bugün tanıttı.

Teaser, şirketin resmi Weibo hesabında paylaşıldı ve yeni Diamond Ice Core Cooling System Plus adlı sıvı soğutma sistemi tanıtıldı. GT Neo 2’de de sistemin yer aldığı bu teknolojinin geçmişte kullanıldığını görmüştük. Bununla birlikte, soğutma sisteminin bu tekrarlamasının yeni ve geliştirilmiş bir versiyon olduğu görülüyor.

Realme GT2 Serisi 4 Ocak’ta Çıkacak

Realme GT 2

Ayrıca Çinli akıllı telefon üreticisi, akıllı telefonun oyun gibi yoğun görevler sırasında bile sıcaklığı düşük tutmaya yardımcı olmak için VC sıvı soğutma sistemine sahip olduğunu da ekledi. Realme, VC sıvı soğutma levhasının 4129mm², Diamond Ice Core Soğutma Sistemi Pls’nin ise 36761mm² soğutma alanına sahip olduğunu belirtti. 

İlk çıkacak telefonda, pil alanının büyük bir kısmıyla birlikte anakart bölgesini de tamamen kaplaması kuvvetle muhtemel. Qualcomm’un en yeni ve en büyük Snapdragon 8 Gen 1 mobil işlemciye sahip cihazla, soğutmanın Realme’nin üzerinde durduğu önemli bir özellik olması şaşırtıcı değil. GT2 serisinin 4 Ocak 2021’de tanıtılması planlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.