Realme CEO’su Realme’nin Tanıtılmayan Saati İle Görüldü

Realme'nin yeni akıllı saati canlı olarak görüldü.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Çinli teknoloji devi Realme’nin henüz tanıtmadığı akıllı saati Realme CEO’su tarafından kullanılırken görüldü. İşte Realme’nin yeni akıllı saati. 

OPPO’dan ayrılarak yoluna bağımsız bir marka olarak devam eden Realme’nin CEO’su Madhav Sheth, YouTube platformu üzerinde “Ask Madhav” yani Madhav’a sor içeriğiyle kullanıcıların karşısına çıktı. 

YouTube üzerinde yayınlanan videoda Madhav Sheth’in kolunda bulunan saat, henüz Realme tarafından tanıtılmadı. Realme’nin yeni akıllı telefonu olduğu düşünülen saatin tasarımının ise Apple Watch’ı andırdığı görülüyor. Hali hazırda Realme Band modeli ile giyilebilir teknoloji pazarına giriş yapan Realme’nin akıllı saati ile pazarda etkili oyunculardan birisi olmayı planlıyor. Realme CEO’su Sheth yeni ürün hakkında pek bir detay açıklamadı. Realme CEO’su saat hakkında “Şimdi benim bileğimde, yakında sizi de bileğinizde olacak” oldu. Realme CEO’su daha sonra diğer sorulara geçti. 

Sheth, videonun ilerlerinde Realme’nin ilerleyen dönemlerde bluetooth hoparlörler ve televizyonlar da üreteceğini açıkladı. Sheth Realme’nin yeni ürünlerinin de ilerleyen dönemde tanıtılacağını açıkladı. 

Yeni ürünler konusunda sıkı çalışan Realme’nin yeni ürünleri hakkında da şimdilik bir açıklama bulunmuyor olsa da Realme modellerinin ilerleyen günlerde tanıtılması bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol