Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Realme Buds Air 5 Pro Global Pazara Açılıyor!

Buds Air 5 Pro, 11 mm'lik büyük bir hoparlör ve 6 mm'lik daha küçük hoparlörlerle birlikte gelecek.

Şubat 2022’de Realme, Buds Air 3 Pro gerçek kablosuz kulaklıkları tanıttı. Bu kulakiçi kulaklıklar, 42dB’ye kadar ulaşan güçlü aktif gürültü engelleme ile birlikte farklı ve dengeli ses kalitesi sunarak orta sınıf kategorisinde hızla popülerlik kazandı. Bugün ise şirket, Realme Buds Air 5 Pro‘nun merakla beklenen küresel sürümünün görsellerini paylaştı.

Kulaklıkların resmi lansman tarihi hala bilinmiyor ancak önceki raporlardan, kulaklığın Realme 11 5G ile birlikte çıkışını yapacağını biliyoruz. Söylentilere göre lansman 31 Ağustos’ta gerçekleşecek. Bununla birlikte kısa ön tanıtım ile Realme Buds Air 5 Pro modelinin Çinli muadili ile aynı olan tasarımını görme şansı yakaladık. Bu nedenle, kulaklıkların Çinli muadilleriyle aynı özelliklerle gelmesini bekliyoruz.

Realme Buds Air 5 Pro Özellikleri

Realme Buds Air 5 Pro Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Buds Air 5 Pro, 11 mm’lik büyük bir hoparlör ve 6 mm’lik daha küçük hoparlörlerle birlikte gelecek. Yaklaşık 50 dB gibi çok sayıda dış gürültüyü engelleyebilecek ve size gerçekten sürükleyici bir ses yaşatacak. Çevrenizde gürültülü olsa bile çağrılarınızı netleştirmek için yapay zeka teknolojisini kullanan üç yerleşik mikrofon da kullanacak. Ayrıca bu kulaklıklar Uzamsal ses efektlerini ve LDAC codec bileşenini destekleyecek.

Realme Buds Air 5 Pro, tek bir şarjla uzun süre dayanabilecek. Kasa ve pil kombinasyonu size 40 saate kadar kullanım sağlayacak. Ayrıca IP54 sertifikası ile su sıçramalarına da dayanıklı olacak, bu nedenle antrenmanlarda veya yağmura yakalandığınız durumlarda kulaklıkları kullanabileceksiniz. Ayrıca sorunsuz bağlantı sağlayan Bluetooth 5.3 özelliği de kulaklıklarda yer alacak.

Kulaklık Çin’de 55 Dolar fiyat etiketiyle satılsa da, global fiyatının 70 ila 80 Dolar arasında olacağı iddia edildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.