Realm Royale

MMOFPS
Takip Et
9.3

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Realm Royale Yarın Konsollarda Açık Betaya Çıkacak!

Realm Royale, Xbox One ve PlayStation 4 için yarın açık betaya çıkacak.

5 Haziran 2018’den bu yana erken erişim oyunu olarak bilgisayar platformunda oynanan Realm Royale yakında konsollarda da yerini alacak.

blank

Rengarenk bir atmosfere sahip olan Realm Royale oyunculara rekabet dolu bir savaş ortamı sunuyor. Çok oyunculu olarak dünyanın dört bir tarafındaki oyuncuları karşı karşıya getiren yapım, bilgisayar platformu için 5 Haziran’da lansmana çıkmıştı. Steam’de ‘karışık’ olarak değerlendirilen yapım ücretsiz olarak oynanırken hızla oyuncu kaybediyor. Hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkan yapım, yakında konsollarda da oynanabilir olacak.Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Xbox One platformunda betaya çıkan yapım, kapılarını yeniden konsol oyuncularına açıyor.

Açık beta olarak konsol oyuncularına sunulacak olan yapım kapalı betaya göre birkaç küçük değişiklikle karşımıza çıkacak. Heroic Leap Games tarafından duyurulan açık beta 22 Ocak yan yarın kapılarını konsol oyuncularına açacak. Açık beta kapalı betaya göre hem içerik hem de performans bakımından bazı değişikliklere sahip olacak. Oyunun betası tüm konsol oyuncularına açık bir şekilde yayınlanacak.

2019’un ücretsiz ilk betası olacak olan yarın ki açık beta tüm oyunculara açık olacak. Daha önce davet kodu olanlar betaya dahil olabiliyordu. Açık betanın ne zaman sona ereceği konusunda herhangi bir açıklama yapmayan geliştirici ekip, sadece başlangıç tarihini duyurdu. Açık beta ile oyunculara küçük bir yama da sunulacak. Bu yama oyunun genel yapısında iyileştirmeleri ve performans ayarlamalarını getirecek.

Lansman tarihinde 100.000’den fazla oyuncu tarafından oynanan yapım adeta zirve yapmıştı. Ancak oyun şuan aşırı bir şekilde kan kaybetti ve önceki kadar oynanmıyor. Yapım Steam’de yüzde 95 oyuncu kaybetti.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol